Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 17éves lány vagyok 42kilóval...

Nicefly kérdése:

17éves lány vagyok 42kilóval és 160centivel szerintetek ez (jó/normális) vagy (túl sovány) esetleg (anorexiás)?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 23:51
1 2
 1/11 dirtboy ***** válasza:

az sovány fel szedhetnél 8kilót,50 kiló pont jó lenne a magasságodhoz.

ezt a 8kilót azért jó lenne ha nem zsírban szednéd fel.


anorexiás csak abban az estben lennél ha kövérnek látnád magad és fogyóznál.

ha ilyen magasság mellett 37kiló lennél de tudnád hogy nagyon sovány vagy akkor sem lenél anorexiás csak annyi hogy úgy néznél ki mint aki az.

tehát még egyszer mondom az anorexiás annak ellenére hogy nagyon sovány ő kövérnek látja magát,nem ismeri el hogy sovány.

2012. júl. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

járunk?


igen. nem.


húúzzd alá ;-)

2012. júl. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
eh én is ilyen vagyok aztán mindig baszogatnak h fogyózom? meg miért nem eszek...-.- sehogy se bírtam hízni meg most se vagyok vmi nagy darab.... =/ anorexiás tuti nem vagy az vmi súlyfóbiás egyén aki fél az elhízástól....
2012. júl. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Handuur válasza:

"Az anorexia nervosa egy pszichés betegség, az evészavarok egyik alapvető típusa. ... Ennek az evési problémának fő jellemzője, hogy a beteg drasztikus mértékű fogyásra törekszik. ... Az önéheztetéshez gyakran társul kényszeres tornázás is. Mindezek hátterében az áll, hogy az anorexiás személy testképe torzult, túl kövérnek látja magát." - Wiki


Egyébként meg tessék hízni szépen, többször keveset enni egy nap és mozogni egy keveset, és már nem is lesz miért aggódnod.

2012. júl. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De én törekszek arra h ne hízzak és nagyon félek a hízástól is, de attól is h valaki rámfogja h anorexiás vagyok vagy túl sovány.Egyik barátnőmet láttam nagyon vékony volt h meghízott teljesen kiakadtam és rögtön arra gondoltam h én nem akarok úgy kinézni soha!
2012. júl. 15. 00:54
 6/11 A kérdező kommentje:
És rengeteget sportolok pedig nem is szerettem, csak tudom h akkor nem így fogok kinézni.
2012. júl. 15. 00:56
 7/11 dirtboy ***** válasza:

barátnődnek a génjeiben volt,sokan vannak akik egy darabig kis vékonyka emberek aztán nem csinálnak semmilyen változást és mozgásban sem és étrendben sem aztán egyszer csak elkezdenek hízni és végül kövérek lesznek.

ez náluk a genetika miatt van de tudnának ellene tenni ha elég elszántak lennének.


azzal az aggódással hogy meghízol várj még addig még fel nem szedsz jó pár kilót.

majd ha már 50 kiló felett elszel majd akkor foglalkozz ezzel de az 50kilót jó lenne ha elérnéd.

előbb utóbb úgy is felszedsz pár kilót ahogy idősebb leszel és az nem baj mert most túl sovány vagy.

2012. júl. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 14 vagyok, 169 cm, és szintén 42 kg. Anyum vendégei állandóan le anorexiásoznak (mondhatom, elég sz@rul esik...)Pedig én csak szimplán sovány vagyok...
2012. júl. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 2xSü ***** válasza:

Mintha ezt már kérdezted volna:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..


Látom fogytál egy kg-ot.

2012. júl. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem tudod használni a zárójeleket.
2012. júl. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!