Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk a volt barátnőtökkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk a volt barátnőtökkel nektek milyen a kapcsolatotok? Egyáltalán mi a normális egy szakítás után?

Figyelt kérdés
A volt barátommal már 8 hónapja szét mentünk. Ő szakított velem. nem voltunk együtt sokáig röpke 2 hónapot.. azt mondta túl messze lakunk és mivel elfoglalt ezért legyen vége. De azóta is folyton keres.. mi van velem.. van e már pasim.. randizgatok e.. stb.. én még mindig szeretem őt :S de nem tudom mire véljem azt ahogyan viselkedik.. hiszen ő dobott engem.. nem kérek olyan válaszokat h a csajok egyből azt látják bele hogy újra járni akar velem.. nem erről van szó... csak nem értem ezt a viselkedést.. eddig én még nem találkoztam olyannal aki szakítás után még 8 dik hónapja heti szinten keres és érdeklődik egy csaj után.. főleg pasikat kérnék hogy válaszoljanak... talán ők jobban tudják miért :) köszi 23 éves lány.. az exem 28
2012. jan. 17. 20:56
 1/4 pqpqpq ***** válasza:
en az exemmel egyaltalan nem tartom a kapcsolatot.
2012. jan. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bar en lany vagyok, es nekem az exemmel tobb eves kapcsolatunk volt. Kozos megegyezessel ert veget, mert mar nem tudtunk parkent tekinteni a masikra csak egy nagyon kozeli baratkent. Ez a viszony azota is megvan, naponta beszelunk, pedig mar lassan egy eve szetmentunk. Megbeszelunk mindent. Persze ez ritka, es csak akkor lehetseges, ha mar egyik fel sem szereti a masikat. Sztem az exed nem tudja, hogy te meg mindig szereted, o meg mar nem szeret teged, ezert nem fajnak neki az ilyen beszelgetesek.
2012. jan. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy darab ex-bnőmmel se tartok semmilyen kapcsolatot. És ez a normális ha már így rákérdeztél. 21/F
2012. jan. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudom pasiktól várod főképp a választ, de gondoltam lehet hasznos amit írok... én is 23éves vagyok, 2 pasim volt eddig, az egyik 5éves kapcsolat volt a másik kerek fél éves... Mindkét exemmel jó a kapcsolatom, de nem beszélünk sokat. Még azt mondom hogy az 5éves kapcsolatos exemmel sűrűbben :D de az is valamikor havonta 2hetente megkérdi mi újság velem, és persze az se maradhat el kérdésnek h van e pasi a láthatáron:D Ezt a fél éves kapcsolatomból lévő exem is megkérdi, bár vele nem nagyon beszélek az éteren keresztül, ő nem keres. Viszont mivel egy a baráti társaságunk előfordul hogy találkozok vele és jót beszélgetünk, nem zavarja a jelenlétem, és engem se az övé. Ebből kifolyólag nekem furcsa, hogy ennyit keres téged bár nálam is mindkettő rákérdez mindig van-e pasi a láthatáronxD

Persze elképzelhető hogy szeret téged, és tényleg azért szakítottatok mert nagyon elfoglalt. Ez volt az indoka... Attól még szerethet, és ezért érdeklődik... én ezt szűröm le... Engem zavarna ha az exem mindig keresne:/

2012. jan. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!