Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Honnan szerezzek végre barátok...

Honnan szerezzek végre barátokat? :' ( ( (

Figyelt kérdés
Hol találok végre barátokat? Akikkel lehet szórakozni? Nem értem miért jut nekem ilyne élet..utálok egyedül lenni,utálok itthon ülni. Mit csináljak? Cska nem szhólíthatok le valakit az úton??!!
2012. júl. 15. 19:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, teljesen megértelek, én is úgy vágom már a szórakozásra, de nincs kivel.
2012. júl. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

haha en is 16/L vagyok es u.ebben a helyzetben

ti hova valosiak vagytok..mert akkor elmehetnenk szorakozni igy tobben;)

2012. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
pest megye
2012. júl. 16. 00:49
 14/18 anonim válasza:
fiu vagy lány vagy ??? írd már rá a választ !
2012. júl. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
LÁNY
2012. júl. 16. 00:55
 16/18 anonim ***** válasza:

Áhh egyedül felejtsd el.

Pár napja random össze ismerkedtem egy sráccal. Elmesélte, hogy minden nap kijön a térre és becsatlakozik társaságokhoz, már egy csomó ismerőse van. De ettől még barátai nincsenek. Elege van abból, hogy minden nap ugyan olyan feleslegesen telik. Több száz ismerőse van, akikkel ott a téren össze szokott futni, dumálnak egy sort de ennyi. Egyiküknek sincs szüksége rá, mert van egy kialakított társaságuk. Senki se hívja el a hétköznapokban pl. teázni vagy moziba. Annyira magányos volt, azt hittem helyben megszakad a szívem. Szerintem ez ilyen utolsó segélykiáltás volt, hogy elmesélte.

Mondta, hogy elege van abból, hogy minden éjjel kijön sörözni, ugyan úgy telik évek óta minden este. Másnap meg jön a felismerés, hogy még mindig egyedül van.


Én barátnőmmel jártam le a térre, sok emberrel megismerkedtünk, aztán 1 nap nem jött oda hozzánk senki. A barátnőm teljesen kétségbe esett, hogy sose lesz egy normális társaságunk, nem lesznek barátaink, se pasink. Komolyan mondom ennyire kétségbeesettnek még soha a büdös életben nem láttam.


Én nem ajánlom, hogy avval a szándékkal menny el bárhova is, hogy márpedig ma össze ismerkedsz legalább 1 emberrel. Mert ha nem fogsz, akkor nagyobb ürességbe pottyansz, mint eddig voltál.


Nekem sincsenek olyan nagy barátaim. 2 barátnőm van akik miatt siránkoznék, ha soha többé nem láthatnám őket. Az egyiket fentebb már említettem. Ennyi. A többivel meg úgy vagyok, hogy ja őt ismerem.. Nem köt hozzájuk érzelem, sőt vannak akiket kifejezetten utálok (társaságon belül). Csak azért tartom őket, hogy havonta 1x elmenjek velük szórakozni. És érezzem, hogy társaságban vagyok.



A környezetedben csak van legalább 1 lány akivel legalább 1 kicsit is jobb viszonyba vagy.. Ha más nem a padtársad..

Hívd el! Moziba, mekibe, akármi. Kérdezgesd hogy ő szokott-e szórakozni.. Ha igen kérdezd meg, hogy pénteken nem mennétek-e el együtt.

Ha már 1 embert magad mellé állítottál, akkor onnantól könnyebb az ismerkedés.

2012. júl. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
en is 16 vagyok.. Ha ez a tarsasag összejönne, akkor kialakulhatna valami:)
2012. júl. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Vegyél a barátshopban
2012. júl. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!