Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha senkivel sem...

Mit tegyek ha senkivel sem tudok beszélgetni?

Figyelt kérdés
Senkivel sem megy a beszélgetés, nem tudok hozzászólni semmilyen témához, és ez miatt nincsennek barátaim se. HOgyan tudnék ezen változtatni? 14/l
2012. júl. 16. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
én szivesen beszélgetek veled ha gondolod. :) 18/L
2012. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én sem tudok mindig minden témához hozzászólni. De a te esetedben szerintem ez amiatt van, hogy nem barátkozol.

Keress olyan embereket akikkel hasonló az ízlésetek, vele biztosan könnyebben meg tudod szerettetni magad. :D

2012. júl. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezen egy lánybarátom szintén átesett, és még benne is van. Próbálj meg a sulis osztálytársaiddal barátkozni, járj el sétálgatni velük, ha pedig hozni akarják a barátaikat, menj bele. (Azért persze némileg kulturált emberekre gondoltam.)

A beszélgetésre pedig:

Ugyebár velük tudsz beszélgetni, és hasonlók. Csak mindig mond azt, ami jön. Ha mondjuk szóba kerül x pasi, és áradoznak róla a többiek, te is nyilváníts véleményt. Vagy ha épp nincs kedved kint mászkálni, és ők sem érnek rá, vagy rossz az idő, olvass regényeket, vagy bármilyen könyvet. Kevesen teszik ezt, de sokat ér. Vagy ha még ez sem, keress egy olyan netes fórumot/oldalt, ahol téged érdeklő dolgokról van szó. Mondjuk példának most a zenét.

2012. júl. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Megértem a problémádat, sajnos én is ebben az állapotban vagyok. Korábban mindig azt mondogattam magamnak, hogy ez fog változni, de sajna nem így lett. Társaságban általában csak hallgatom a beszélgetést és max akkor beszélek, ha kérdeznek.

22/F

2012. júl. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hidd el, ismerős érzés, ha van kedved valakivel beszélni csak szólj...

én sem igazán tudok mindenkivel beszélgetni, habár azt mondják remek beszélgetőtárs vagyok... én nem tudom, néha jó egy új embert megismerni!

16/f

2012. júl. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
olvass aktualitásokról, művelődj, legyen hobbid. ha nem tudsz hozzászólni semmihez, akkor nem vagy elég tájékozott...
2012. júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ha kedved van írjál privátba. Én is hasonló cipőben járok.
2012. júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
tiszta szégyen vagy teeee!!! kiírod hogy nem tudsz beszélgetni. ír az ember neki hogy akkor valahogy segítsen neki azt b.szik visszaírni. mennnyél akkor a francba . unatkozó hülyegyerek. !!! az ilyen csak 2 perc figyelemre vágyik meg hogy sajnálják. szánalmas.
2012. júl. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ugyan ez... ha van kedved beszélgethetünk, együtt lehet többre megyünk.. :)

/más is írhat/


Angyalka, honnan tudod, hogy privátban nem írt senkinek? Nem kell rögtön letámadni.. lehet más oka is van, hogy nem írt vissza....

2012. júl. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Upsz.. bocsi, ezt benéztem. Igazad lehet. :/ bocsi..bocsii..
2012. júl. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!