Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék kitartóbb?

Hogyan lehetnék kitartóbb?

Figyelt kérdés
Nagyon nem vagyok kitartó,és ez aggaszt:S Ha valami éppen az aktuális hangulatomhoz nem stimmel,ott hagyom,nem érdekel,csak az,hogy akkor az legyen,amit akarok. Nem fejezek be általában semmit,mer hülyeségnek találom később,vagy megunom.És utálom,hogy nem vagyok kitartó,de mindig meggondolom magam,szóval bizonytalan is vagyok.. Tippek,tanácsok?:/
2009. júl. 14. 01:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha valamibe bele fogsz, akkor meg azert is csinald vegig, akar mennyire is unod. Lassan bele jossz es akkor mar nem lesz nehez kilabalni :))

Fel a fejjel !

2009. júl. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz valamit csinálni akkor ne csináld. Minek csinálnád? Ha megunod hagyd félbe és kész. Nehogy már felesleges dolgokra pazarold az időd. Jól van ez így.
2009. júl. 14. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.

Egy ideig jó, ha próbálgatod magad, de egy idő után muszáj vmi mellett kitartani, ha sikeres akarsz lenni benne (itt a szakmára gondolok).

Persze lehetnek hullmvölgyek, mikor épp nincs kedved csinálni, de gondolj arra, hogy majd elmúlik, vagy jön egy érdekesebb feladat, vagy téma, és tulajdonképpen az lesz hasznos neked, ha nem hagyod félbe. Próbálj olyan dolgokat keresni az adott területen, amiket érdekesebbnek találsz, vagy játékosan felfogni a dolgot.

2009. júl. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!