Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehetnék kitartóbb?

Hogy lehetnék kitartóbb?

Figyelt kérdés
Rengeteg célom van: fogyókúra, nyelvvizsga, ECDL-vizsgák, 4-es, 5-ös érettségi, egyetem, stb., és mindig elhatározom magam, hogy „holnap felkelek korábban és tanulok” …, de amikor arra kerül a sor, hogy tegyek is valamit céljaim elérésében, mindig csődöt mondok, olyankor már nem ég bennem az a tűz, ami az elhatározásomkor. Van még valaki így? Aki „kigyógyult” ebből, az hogy csinálta? Előre is köszi :)
2009. dec. 5. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez a helyzet. Este, mielőtt elalszom, vagy amikor utazom haza a buszon kigondolom, hogy lefogyok és gépezés helyett többet tanulok, de mire hazaérek már fáradt vagyok és marad a nasizás+gépezés.
2009. dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez van... de nem tudok mondani semmi választ a kérdésre.
2009. dec. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ennek agyban kell eldőlnie,ha nem megy ne erőltesd én se erőltettem


egy uccaseprő :D

2009. dec. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet, hogy elhatározod, de szerintem kedv és akaraterő kérdése, hogy nem kezded el. nem csak tervezni, hanem akarni is kell..!
2009. dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de az a legegyszerűbb, hogy ha hazaérsz és fáradt vagy akkor csak azért is ülj le és tanulj, mert sokkal jobb érzés ha végzel. És több időd is lesz, akár még futni is elmehetsz vagy valami.
2009. dec. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. dec. 11. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!