Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vesztem el a lelkesedése...

Miért vesztem el a lelkesedésem ilyen hamar? Hogyan lehetnék kitartóbb?

Figyelt kérdés
Elektronikával kapcsolatos szakot végzek az egyetemen. Esténként szoktam nézegetni házilag készített elektronikus cuccokat. Mindig úgy felpörgök, hogy én is csinálok egyet, meg el is képzelem, hogy milyen klassz lesz...oszt reggelre már nem is erőst érdekel.
2011. márc. 5. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kezd el, amikor felpörögsz, "oszt" akkor ha már elkezdted valszeg másnap már folytatni könnyebb lesz, mint elkezdeni.
2011. márc. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez tényleg hasznos válasz, köszi^^
2011. márc. 6. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De mindig este későn lefekvés előtt pörgök fel...nem tudok nekifogni mivel semmi alkatrészem nincs. Másnap meg elmegy a kedvem és nem megyek be az üzletbe, hogy vegyem meg a szükséges dolgokat.
2011. márc. 6. 10:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezekkel én is így vagyok. Este elhatározom, hogy kimosom a cuccaim, kitakarítok, sütök ezt azt, másnapra meg semmi kedvem ehhez... És nem csak 1x-1x fordul elő ez.

Velem még olyan is előfordul, hogy este jutnak eszembe a legjobb ötletek és kénytelen vagyok kislámpával meg fütettel aludi, hogy felírjam, mert reggelre meg másnapra elfelejtem.

2011. márc. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg este írd meg a "bevásárlólistát" és másnap valakit küldj el érte, aki arra jár.
2011. márc. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Könnyű eltervezni, hogy ezt meg ezt fogok csinálni, de ha itt az idő, már nehezebb rászánni magam. Ez velem is így szokott lenni. Szerintem ha nincs kedved akkor is kezdd el és majd megjön a kedved :D
2011. márc. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!