Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ennyi hülye ember...

Miért van ennyi hülye ember gyakori kérdéseken? -. -"

Figyelt kérdés

2012. júl. 19. 11:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak unatkoznak és így ütik el az időt, azt pedig semmibe veszik hogy mások tényleg azért írnak ide mert nem tudnak már hova fordulni, és segítség kell nekik. Aztán aki tanácsot ad azt leidiótázzák! -.-
2012. júl. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
43%
Mert a kappa háromszög nem egyenletesen decimális a plutosz négyzetgyökén így a fatörzs merőlegesen szimmetrikus az agyra
2012. júl. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Értelmesen felteszek egy kérdést és még egy kötőszóba vagy névelőbe is belekötnek, vagy válaszolok egy kérdésre, hátha segíteni tudok, és én vagyok a legnagyobb birka a világon!

Valakinek komoly gondjai vannak és jönnek a retardált barmok és viccet csinálnak mindenből!!!!

2012. júl. 19. 11:15
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, dehát ilyen a világ! :/
2012. júl. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Az ilyenekkel nem kellene foglalkozni...

Pl felteszel egy kérdést hogy nagyon unatkozol mit csinálj?

És akkor jönnek a vàlaszok amik tele vannak hülyeséggel vagy az áll bennük hogy tanulj meg helyesen írni...na ezek azok a válaszok amijet figyelmen kívül kellene hagyni

a többi értelmes válaszon meg elgondolkodni stb...


Mert azért nem csak olyan emberek vannak itt akik hülyeségeket írkálnak mindenhova...rájuk kell több figyelmet fordítani és nem qzon töprengeni,idegeskedni,hogy miért nem tudnak egyesek normális kérdést feltenni vqgy normálisan válaszolni

2012. júl. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
És még annyi,hogy szerintem nem "hülye" az a sok ember aki nem válaszol értelmesen...egyszerűen csak unatkozik agy vicces kedvében van(bár lehet a kérdezőnek nem vicces) de vannak akik az ilyeneken egy jót nevetnek...
2012. júl. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
erről beszélek!!!!! Te meg belekötsz a hülyébe.....Istenem................
2012. júl. 19. 11:56
 8/27 hellosztok válasza:
100%
addig se unatkoznak meg lehet gépen most itt nagy szájuk van de élöben meg nem mernek meg szólalni se! és itt élik ki magukat!
2012. júl. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy ha szembetalálkoznánk nem lenne ekkora arcuk :D
2012. júl. 19. 12:16
 10/27 anonim ***** válasza:

"belekötsz a hülyébe"

nem belekötöttem csak azt mondtam,hogy nem biztos,hogy hülye az illető....vagyis csak mondtam egy véleményt...

Nem kell ezt mindjárt belekötésnek venni...én nem hülyének nevezem az ilyeneket és ennyi...nem mobdtqm,hogy rossz ember vgy bármi is vgy mert hülyének nevezted őket lwhet azok..kitudja....

2012. júl. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!