Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Állítólag olyan gazdag emberek...

Állítólag olyan gazdag emberek vannak a gyakori kérdéseken, hogy csak na, akkor miért van hogy olya sok a szegény ember?

Figyelt kérdés
azt nem értem,pl mikor felteszek egy kérdést pl olyannal kapcsolatban hogy vennétek e használt bútort, akkor persze bele kell tenniük a válaszba azt is hogy nem,mivel ők mindig költöznek mert több lakásuk van....meg 1milliót keresnek mert üzletkötők stb. mikor valaki megkérdi mennyit keresel itt az oldalon, nagyon sok a gazdag ember..... hihetetlen . politikusok keresnek ennyi pénzt hogy 1 milla havonta... annyi a kamu , vagy csak a csórik magyarország 90% azok nem neteznek csak a gazdagok?miért kell kamuzni a neten mikor hiába érzi vagánynak magát ugyse tudjuk kiő akkor tokmindegy.
2010. jan. 23. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azért abban is lehet valami, hogy aki nem olyan tehetős vagy kimondottan szegény, annak kisebb dolga is nagyobb annál , hogy itt hülye kérdésekre válaszoljon :) vagy reggeltől estig dolgozik, utána házimunka gyerekek stb, vagy nincs is otthon nete. de biztos vagyok benne, hogy sokan túloznak is, illetve még itt sem tudják leküzdeni a rettenetes nagy sznobságukat.
2010. jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
67%
van olyan gazdagok akik nem dolgoznak mert minek van lé
2010. jan. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert Magyarországon már alig van középréteg. Csak kőgazdagok és nagyon szegények vannak és Mo-nak nem 90%-a szegény, hanem csak kb. a fele, mert a többiek mind gazdag csalók, akik valamilyen úton-módon kihasználják a kiskapukat és úgy tűnik, hogy minimálbért keresnek, közben a valóságban meg 400-500 ezer Ft-okat. Illetve rengetegen panaszkodnak, hogy nincs mit enni, közben meg mégis megveszik a többszázezerbe kerülő házimozi-rendszert vagy a 20000 ezer Ft-os koncertjegyet, vagy a cigit, piát, aztán persze, hogy másra már nem telik. Vannak kivételek, de nem azokhoz jut ált. a pénz, akik ezt a kivételt alkotják.
2010. jan. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is azért nem válaszolok már sok kérdésre, mert itt minden ember olyan gazdag... Én bevallom, nagyon szegények vagyunk. De annyira, hogy több hónapig nem volt kajára se pénz a múltkor.

Itt meg a sok gazdag ember leoszt ha nem helyesled az ész nélküli pénzköltését. A tököm ki van velük...


Egyébként jah, néha én is úgy érzem hogy ahány gazdag ember van az országban az mind itt gyűlik össze.

Amúgy sokan külföldről írnak, szóval lehet ott tényleg nincs ekkora szegénység...

2010. jan. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utolsó, igen sajnos. jelenleg nekünk 1.000ftunk sincsen szóval megértelek, .....és akár milyen rossz dolog,de nekem nem esik jól hogy ha más dicsekszik,és örülök ha van vagy volt más sember is olyan helyzetben mintén, mert lehet vele erről beszélni mert megért,és tudja milyen érzés ez.
2010. jan. 23. 22:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Sok kérdés van, hogy ki hogy jön ki havi ennyiből meg annyiból. Ott pl mindig sok válasz szokott érkezni, tapasztalatok, tanácsok. Szerintem csak jobban kitűnnek a millás gyerekek, azt azért jobban megjegyzi az ember, hogy beoltották a használt bútorral.

Amúgy sokszor ki se derül, most pl rólam mit hisztek? Szegény? Gazdag? Diplomás? Szakmunkás? Engem hova teszel a személyes statisztikádban?

2010. jan. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

sehová,de mikor nem is kérdezi az ember,de már teszi a gazdagot a dicsekvő válaszával.

meg 1 millát keresek akkor kamu hogy csak na!

2010. jan. 24. 00:04
 8/8 anonim ***** válasza:
az h.írnak valamit ezen az oldalon,nem jelenti azt,h.az igaz is
2010. jan. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!