Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy szokhatnék le arról hogy...

Hogy szokhatnék le arról hogy másoknak segitek előbb és nem magamon?

Figyelt kérdés

lehet másoknak jót teszek, de gyakorlatilag magamon nem segitek hiába tudom mit kéne tennem(látom a saját hibámat), egyszerübbnek és fontosabbnak tartom a másikat.

nagyon rossz érzés. úgyérzem hogy másnak segitettem, de még sem veszik észre. nem kérek semmit, csak vlhogy még is rossz ez.


2009. júl. 14. 14:35
 1/2 anonim válasza:
Erről nem lehet leszokni, de inkább ilyen legyél mint amolyan!
2009. júl. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok :)

Hiába segítesz, az emberek többsége abból indul ki, hogy senki nem segít senkinek, ergo fel sem merül bennük, hogy te megtetted. Inkább próbálj meg nem visszaigazolást várni, hanem magadban örülni annak, hogy segítettél valakinek. Engem pl. boldoggá tesz, téged nem?

2009. okt. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!