Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tehettem ezt meg? Nem...

Hogy tehettem ezt meg? Nem ért meg senki majd? Miért? Segítsetek!

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött hogy 7éves voltam.Az első osztályt itthon kezdetm és majd 1hónap múlva anyámék kivittek másik országba és ott jártam tovább iskolába.Persze az ottani nyelvet nem beszéltem és nem is értettem.Egésznap megsem szólaltam és voltak bajok velem.Anyámék 1évés 4hónap után visszahoztak magyarországra.Visszaakartak jutatni a régi osztályomba de máár késő volt túl sokat halasztottam.Ezért elkezdtem újra az 1.-t.Mindig rosszúl éreztem magam hogy idősebb vagyok és mindenki azon volt h megbuktam főleg régi osztálytársaim.Majd jött egy fiú amikor 6.os voltam(azaz nem 12éves hanem 13éves voltam ekkor).Ő volt nekem az 1. és nagyon szerettem.De nem tetszett neki a zavaros életem és otthagyott.(ez 2 éve volt de most se tudom kiheverni->nagyon megbántott).LÉÉNYEEG->>>Azóta félelmeim vannak és úgy adtam be mindenkinek hogy megsetörtént semmi és rendesen 6.-os koromba 12voltam.(de persze hazugság mert akkor már 13).Sok embernek hazudtam(DE NEM AKARTAM!ÉN NEM!).7-es koromban sok olyan embert ismertem meg akikre sokan felnéznek és nagyon jóba lettünk.(ők a szomszéd városba laknak) és oda fogok menni suliba..de milyen az hogy ők azthisszik már 9.-es vagyok közbe 8..ha jövőre odajároik majd 9.-be RÁÁJÖNNEK!!)Nekik is hazudtam de most h jobban megismertem őket tudom h nem zavarná őket a történetem.DE KÉSŐ.Hisz hazudtam nekik.Megfogják érteni ezt??Vagy utálnak majd?!!!FÉÉLEK!!..NAGYONFÉÉLEK!..nagyon jó barátok..és köztük van vki akit nem csak barátként szeretek..és ő is szeret engem és mér 1hónapja együtt vagyunk.Hogy mondjam el nekik? és főleg NEKI??Hogy tegyem jóvá?? (egy 14éves lány voltam)
2009. júl. 14. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy év nem sok.ez olyan,mintha késtél volna egy évet.Hatodikos koromban én is 13 voltam mint a legtöbb osztálytársam.
2009. júl. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom ezt már megértettem mostanra énis, de hazudtam másoknak és most nem tudom h keveredjek ki eből!
2009. júl. 14. 16:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egy évet hozzáadtam az életkoromhoz. Évek óta ezt művelem, 10 évesen 11, 11 évesen 12, stb. Majdnem minden barátom és barátnőm így tudja. Sokat cikiztek a suliban, mert fiatalabb voltam náluk, de lelkileg és testileg is érettebb, depressziós is voltam az örökös gúnyolódás miatt, így úgy döntöttem, nem fogom senkinek elmondani, inkább többet mondok. Az egyik legjobb barátnőmnek "véletlenül" elhintettem, hogy nem is 15, hanem 14 leszek nemsokára. Alig akarta elhinni, azt mondta, hogy így még koravénebb vagyok (a kamuéletkoromra is ezt mondta :)), aztán jót nevettünk az egészen. A többi barátomnál is valahogy így fogom megoldani, de akik nem számítanak, azoknak nem, felesleges. Az igaz barátok pedig nem fognak haragudni, pláne ha elmondod az okokat is, ahogy én tettem. :)

Sok sikert, csak őszintén. ;)

2009. júl. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget:)
2009. júl. 14. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:
A legjobb az őszinteség, jobb későn, mint soha. Mondd el az igazat és kérj bocsánatot, amiért hazudtál, szerintem nem fognak haragudni. Sok sikert!
2009. júl. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

októberben leszek 15 éves és nyolcadikas leszek szeptembertől...szal megértelek:D

de nekem mindenki tudja h idősebb vagyok és ez nem ciki!

nehogy azt gondold h ez olyan sokat számít!!!

minél előbb mond meg a barátaidnak az igazat akkor nem lesz semmi baj:)

14/L:D

2009. júl. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!