Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Másokkal is így van, vagy...

Másokkal is így van, vagy csak velem? Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon nehezen beszélek az érzéseimről. Barátnőimmel is, mikor beszélgetünk, mindig elmondják, mit éreznek, fáj-e valami, bántja-e valami őket, vagy éppen örülnek-e valaminek. Ha megkérdezik tőlem, mindig elintézem azzal, hogy velem nincs semmi, mert nem tudok arról beszélni, ami bánt. Pedig sokszor szívesen kimondanám, mert sokkal könnyebb lenne és segítséget is kapnék. Ráadásul szerintem ők is unják, hogy belőlem mindig mindent harapófogóval kell kihúzni. Mit tehetnék?
2012. júl. 20. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Egészségügyiben tanulok,10.-ig volt egy olyan óránk(most 11.-es leszek),hogy "önismeret" a szakmai gyakorlat címén.

Ott eléggé megismertük önmagunkat,előtte én is ilyen voltam,mint te.Nézz szerintem ilyen gyakorlatokat,fejleszd a szókincsed például olvasással:olvashatsz könyveket interneten,vagy akár cikkeket.Próbálj meg egyszer olyan lenni,amilyennek nem érzed magad!Gondolom kevés az önbizalmad,nem mersz beszélni annyira.Lehet,hogy neked is lámpalázad van,mint nekem,aztán ki tudja,lehet,hogy csak túl sok a gátlás benned.


Írj nekem egy üzit,dumálgathatunk,nekem leírhatod,hogy mi bánt,és tudok tanácsokat is adni.Írj akár egy msn címet,azon tudunk dumálni többet.:)

2012. júl. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2012. júl. 21. 10:44
 3/4 anonim ***** válasza:
nincs ezzel semmi gond.. így titokzatos maradsz valamennyire, és nem szolgáltatod ki magad, nem válsz sebezhetővé. én mindig meghallgatom a barátaim gondjait, de magamról sosem beszélek igazán őszintén. nem is nagyon kérdezik, és ez így van jól, nagyon élvezem ezt a szerepet. ha tényleg bánt valami, akkor anyukámmal szoktam csak megosztani.
2012. júl. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, de velem az a baj, hogy szeretném kimondani, csak nem merem valamiért..
2012. júl. 21. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!