Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem akarom feladni. Hogyan...

Nem akarom feladni. Hogyan szerezzem vissza az élet kedvem? Hogyan legyek megint boldog?

Figyelt kérdés
Annyit csalódtam az emberekben, a viselkedésükben stb. mára már majdhogy nem elkap a hányinger ha ránézek egy másik emberre, én mindig próbáltam lelkes, vidám lenni, kedveskedni mindenkinek, segíteni, hogy hátha kiérdemlem én is ez tőlük, elég lett volna egy őszinte mosoly is,de semmi. Ezidáig azt hittem,hogy bennem van a hiba azért nem tisztelnek és rúgnak belém mindenhonnan.Az önbecsélésem a 0 felé konvergál, nemrégiben még barátnőmmel is szakítottam, mert azt hittem,hogy mekkora egy szemét alak lehetek. Mindig újra energiát vettem magamon, nem érdekelt,hogy mi lesz velem, de mostanra belefáradtam. Akárki más jobban megérdemelné az életemet,mint én ha nem tudok neki örülni, mihez kezdjek,hogy ne érjen ennyi csalódás? Boldogabb szeretnék lenni.
2012. júl. 21. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez most olyan mintha én írtam volna :O )azt leszámítva h én lány vagyok) Úgyh nincs is pofám tanácsot adni mert akkor én sem ebben a helyzetben lennék :S De talán annyit ez úgyis megy, hogy más emberek negatív érzelmei vagy viselkedése le kell h peregjen rólad, a nagy kiábrándulás után jöhet a leszarom rész... az sokkal jobb
2012. júl. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az emberek ezt nem érdemlik meg... aki egyszer belémrugott annak már nem segítek, aki többször annak keresztbe teszek... de csak azért mert szerintem ez vicces, az h visszaadhatom neki. régebben olyan voltam mint te de már rájöttem, hogy kevesen vannak akik megérdemlik sajnos. Van egy legjobb barátom akire számíthatok, rajta kívül már mindenkit leszarok. idegenekkel jofej vagyok ameddig nem tesznek keresztbe direkt.
2012. júl. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megértelek, elhiszem hogy rossz érzés ez most, de szerintem benned az a hiba hogy azt hiszed a csalódások miatt hogy minden ember egyforma, pedig nem. Meg kell tanulnod újra bízni az emberekben. Nyilván lesznek még az élet során olyanok akik átvernek, dehát ez ezzel jár... Semelyik ember nem érdemli meg azt amit veled csinálnak, de örülj már kicsit az életnek!.
2012. júl. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Senki sem azt kapja, amire vágyik, hanem azt, amilyen ő maga.

Tessék dolgozz magadon, a személyiségeden, fejleszd magad.

Aki a boldogságot kergeti, az elől elszalad, akit nem érdekel a boldogság, azt üldözni fogja.

2012. júl. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, közben azért megtaláltam magamban az utat amerre felé elindulhatok. Picivel türelmesebb leszek magamhoz, nem siettetem a dolgaimat mások miatt és aztán meg szívok,mert nem volt időm az én céljaimat beteljesíteni. Csak a nagyon közel állóknak segítek,mert ők továbbra -és eddig is mellettem álltak, igaz lelki társam továbbra sincs vagy csak én így gondolom, ezért az első hozzászólónak nagyon örültem :),köszönöm.
2012. júl. 23. 10:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak úgy gondolod, a lelki társak akkor támadnak amikor nem is számítasz rá. :)
2012. júl. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha boldogabb akarsz lenni, akkor higgy magadban és magaddal foglalkozz!!De úgy igazán!!

Mindenre képes vagy, amiről el hiszed hogy képes vagy rá, csak te szabsz határokat magadnak, és ez mindenre érvényes!!

Fejben dől el minden, ha te boldog akarsz lenni, az is leszel, csak hidd el hogy lehetsz boldog.

Annyit érnek a dolgok amennyit akarsz hogy érjenek!

A rossz dolgoknak ne tulajdoníts nagy jelentőséget, a jókat viszont élvezd ki amennyire csak lehet!

-lehet, hogy nem írtam valami tisztán de remélem érted :)-

2013. nov. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

előző vagyok

De ezt érezni kell, belülről jön

2013. nov. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!