Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok megszólalni...

Miért nem tudok megszólalni nagyobb társaságban?

Figyelt kérdés

A barátom a minap mutatott be a baráti társaságának, és egyszerűen nem tudtam hozzászólni semmilyen témához. Ők már régóta ismerik egymást, feljöttek régi sztorik, hogy mi történt ekkor meg akkor, mit csináltak itt meg ott. Én ezekre nem is tudtam mit mondani, sokszor azt se tudtam miről van szó. De amikor általánosabb témák jöttek fel, akkor is teljesen le voltam leblokkolva, csak ültem ott, néztem ki a fejemből. Amúgy sem vagyok az a nagy szószátyár, de ilyen még nem fordult elő velem, biztos tiszta hülyének néztek.:S A barátommal egyébként amikor kettesben vagyunk, mindig jól el tudunk beszélgetni. Hogyan tudnék feloldódni társaságban?

20/L


2012. júl. 24. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
8%
Szellemes ember mindenekelőtt a zaklatástól, a fájdalomtól való mentesség, nyugalom és pihenés után fog törekedni, tehát csendes, szerény és lehetőleg háboríttatlan életre és az úgynevezett emberekkel való némi ismeretség után az elvonultságot, sőt, ha nagy szellemű, az egyedüllétet választja. …mindenki abban a mértékben keresi a társaságot, a milyen mértékben szellemileg szegény, vagy általában közönséges.
2012. júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Én sem vagyok szószátyár és társaságban egyáltalán nem megy a kommunikáció. Teljesen zavarban vagyok... inkább csak hallgatom a beszélgetés meg mosolygok. Bár nálam önbizalomhiány is fent áll, szóval ez is közrejátszik ebben.

22/F

2012. júl. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szeirntem menjetek el inni, aztán meg legyél teljesen öszinte és szard le ha megbántassz valakit, mert valószinüleg ő is poénnak veszi majd és nem elsz semmi :D igy lehet a legkönyebben beilleszkedni, ja meg ne akarj beilleszkedni, majd jön magától
2012. júl. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
72%
én is ilyesmi vagyok. de ha olyan a társasàg akiket ismerek akkor sokat beszélek. nem tudom lehet h azért van mert nem akarsz megismerkedni velük. vagy mert azt vàrod hogy ők nyissanak feléd . de sztem ez elfog mulni. a lényeg hogy legyél biztos magadban . és ne legyél félénk.: )
2012. júl. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!