Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Önbizalomhiányban szenvedek....

Önbizalomhiányban szenvedek. Tudtok tippeket adni, hogy hogyan lehet növelni az önbizalmat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 20:15
1 2
 11/13 anonim válasza:
Kedves ismeretlen. Véleményem szerint fontos, hogy rájöjj, milyen tevékenységeidben gátol leginkább az önbizalomhiányod, és ezek közül melyik zavar leginkább. Ha ezzel tisztába jöttél, készíts egy listát a témakörbe illő legkevésbé zavaró helyzetektől a legnehezebbig. Pl. ha a főnökkel van gondod, a lista elején lehet egy egyszerű kérés a főnököd felé, a végén pedig valami nagyon nehéz, pl. fizetésemelést kérni vagy visszautasítani egy teljesíthetetlen feladatot. Aztán menj végig a listán, a gyakorlatban is. Sajnos az önbizalom sincsen ingyen :). Privátban szívesen adok tippeket, ha részletesen leírod, miből veszed észre az önbizalomhiányod. Sok sikert.
2012. aug. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
sohasem tudtam milyen az , ha az embernek nincs önbizalma.Olyasmi mint a depresszió? mert abból csak egy kilépés lehet. Nézz szembe a tényekkel és fogad el őket. :)
2012. aug. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én szintén mindig is önbizalomhiányos,gátlásos lány voltam,aki nagyon csúnyának tartotta magát,és igazából még a mai napig az vagyok,de ami nagyon sokat segített,hogy az egyik fotós ismerősöm megkért,hogy fotózhasson. Eleinte szorongtam,nem éreztem jól magam,de készült néhány igazán jó kép így is! Aztán a 2.,3. fotózás már jobban ment,és azóta más is megkeresett,h csinálhatna-e rólam képet.Igent mondtam neki,és már felszabadultan,negatív gondolatok nélkül folyt a fotózás,ami a végeredményen is nagyon meglátszott. Rengeteg bókot,és dicséretet kaptam,mikor feltettem facere a képeket,özönlöttek a lájkok,és kommentek,nem is hittem volna,de nekem már ez is segített. Persze azóta is vannak mélypontok,de nagy löketet adott. Próbáld ki! Néhány kép,és igazi nőnek érezheted magad-és ehhez elég csak visszanézni a képeket!:) Egy sminkes,és egy csinos ruha csodákra képes,már mehetsz a fotóshoz! (vannak egész átalakító stábok is,ha van rá pénzed,de ha nincs,akkor találsz olyan tanuló fotóst is,aki ingyen fotóz a gyakorlásért cserébe,vagy olyat,aki olcsón dolgozik!)

Sok sikert! Fel a fejjel!:)

2012. aug. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!