Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez? (Kérdésed túl...

Miért van ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Hogy ha mennem kell valahova, de nem tudom pontosan hova, akkor már jóval korábban elkezdek rajta aggódni, hogy hogyan találom majd meg a helyet, ha megkérdezni se tudom senkitől. Vagy ez mindenkivel így van, ha nem, mit lehetne tenni ellene, hogy ne aggódjak mindig ilyenek miatt?

15/F


2012. júl. 28. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én pizzafutár voltam 2 évig, gondolhatod mi volt az első időkben, néha keresni kell a címeket de aztán csak megtalálja az ember, ha meg annyira el van dugva ott a telefon és fel kell hívni az illetőt, hogy merre van.
2012. júl. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezért jó, hogy mostmár feltalálták a GPS-t. Csak egy "kicsit" drága. :(
2012. júl. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem így értettem a kérdést, hanem hogy kell mennem valahova, de mondjuk nem tudom egy épületen belül hova pontosan, meg ilyesmi.
2012. júl. 28. 14:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a problémád mögött önbizalomhiány van, komplexusok vagy akár túlzott aggodalom adott helyzetek iránt.


A megoldás az, hogy nem parázol ezen, ugyanis bárkivel előfordulhat, az aggodalom amúgysem old meg semmit.

2012. júl. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokszor én si így érzek, szóval ne aggódj nem vagy ezzel teljesen egyedül.
2012. júl. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!