Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok a skorpió...

Mit gondoltok a skorpió csillagjegyű emberekről?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Megkéne ismerned anyámat.Jó fej.
2009. júl. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Apám skorpió és idióta.

Alkoholista, a pénzt elissza, adósságba veri magát, mindenre magasról tesz, semmi sem érdekli.

2009. júl. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Anyám és a legjobb barátnőm is skorpió, mindkettejükkel jól kijövök, nincsenek nagy vitáink. Jó fejek.
2009. júl. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A nővérem skorpió, és néha vitázunk.
2009. júl. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
58%
Én skorpió vagyok és jófej és még csak nem is veszekszem magammal xD Nem ám :D Egyébként elég erős zodiákus jegy. Nagyon jellemző rájuk/ránk a makacsság, a kitartás, a bosszúállás, a csábítás, megnyerőek vagyunk, és állítólag a legjobb szeretők közé tartozunk. ;) Az meg másokon áll, hogy mit gondolnak rólunk, de minket ez általában nem érdekel :D
2009. júl. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"A skorpió jellem:

A skorpió jegy szülötteit a legtitokzatosabb egyéneknek tartják. Miközben magáról nem szeret túl sokat elárulni, másokat képes nagyon hamar kiismerni, és eltalálni a másik legfájóbb pontját. Erős akaratú, kitartó, törekvő, és többnyire fontos számára a hatalom. Látszólagos nyugalma és keménysége mögött nagyon sérülékeny és finom érzésű. Kissé önfejű, olykor a végletekig ragaszkodik a véleményéhez. Hihetetlenül erős regenerációs képessége van, minden helyzetből képes talpra állni. Jó érzéke van a kutatómunkához, a titkok feltárásához, általában érdeklik a misztikus, elvont dolgok. Gyakran nagyon karizmatikus személyiség, aki nagy hatással van másokra. Hatalmas önfegyelme van, viszont abban mértéktelen, hogy képes az önpusztításig kiállni a számára fontos ügyek mellett."


Skorpió vagyok, és ennek nagy része igaz is rám.


Azzal kiegészíteném, hogy olvastam már azt is, hogy a Skorpiók imádnak szexelni. :)

2009. júl. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

énis skorpió vagyok.

a skorpiók [magamat ismerve] makacsok, szenvedélyesek, titokzatosak, én féltékeny vagyok de azért nem betegesen :D, hiszek a misztikus dolgokban, jó emberismeret, bátorság, merészség, és én kiállok másokért.

2009. aug. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én viszont betegesen féltékeny vagyok... de sosem mutatom ki.
2010. jún. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat:

intuitívak, szuggesztívak, nagy manipulátorok, előre megéreznek eseményeket, tele vannak energiával, erős érzelmeiket van h nem tudják kordában tartani ilyenkor robbanak mint a bomba és jobb nem a közelükben lenni, szókimondóak, csípős nyelvűek, egoisták, nagyon érzelmesek, önmarcangoló tipusok, regenerálódó képesség (bmilyen helyzetből képes talpra állni), nagyon jó szellemi képességek.. de elbűvölőek is tudnak lenni.. :)

2010. aug. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!