Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj, hogy nem szeretem az...

Baj, hogy nem szeretem az Alkonyatot?

Figyelt kérdés
Az osztalyban mindenki odavan, hogy milyen jo film, de nekem egyaltalan nem tetszik, es a legjobb baratnöm is imadja, es eleg rossz, hogy mennyire szereti, en meg nem... :/ Egyszerüen nem fogott meg, kicsit uncsi, es azt a 3-as bandat se birom. Akkor mit csinaljak? Tovabbra is vonogassam a vallam, ha a filmröl kerdeznek, vagy mondjam azt, hogy ja de klassz, vagy szeressem is meg? Esetleg ne foglalkozzak vele? Jaj, nemtom... :S

2012. júl. 29. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugi én sem szeretem a filmet. A könyveket elolvastam, de csak azért, hogy ne mondják azt, hogy nem próbáltam "megszeretni" Szerintem nem kell mást adnod magad helyett, csak mondd hogy te nem szereted és kész. Neked más tetszik, de amúgy az alkonyat téma már nem is olyan felkapott. Meg hát a Bellácska is a Hófehér és a Vadász rendezővel kacsingat Edward helyet.. ;) :)) Csak légy önmagad, ha nem szereted akkor nem és kész.
2012. júl. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
szerintem többen utálják mind szeretik,akárcsak justin biebert :D
2012. júl. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk is nagyon sokan szeretik, és szerelmesek abba a két gyökérbe:D Én kifejezetten utálom, szerintem orbitálisan nagy baromság.
2012. júl. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én meg sem néztem...De nálunk is szeretik...

(15-16 éves korosztály)

Aztán múltkor "be is égtem" náluk azzal, hogy azt sem tudtam, hogy a Twilight meg az Alkonyat egy és ugyan az a film:D..(mondjuk a nevéből következtethettem volna rá)..

de olyan szinten nem izgat, hogy annyit tudok, hogy van valami Edward meg Emma..ennyi:) Ők meg persze elkezdtek sipákolni, hogy mi az, hogy nem láttam még azt a "csodálatos" filmet(csak egy részt láttam...a felénél ott is hagytam mert már fájt a seggem)...szóval szerintem nem gond...Add magadat:)

Én is megmondtam nekik, elfogadják...ennyi:)

Szerintem nem csak a film témáról lehet elcseverészni...szóval nem lényeg:D

16/L

2012. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem. Ez csak annyit jelent, hogy normális vagy :D

de amúgy mindenkinek más az ízlése, rajtad kívül még sokan nem szeretik.

2012. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem. ez azt jelenti, hogy van ízlésed;)
2012. júl. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az Alkonyat nem is ilyen 14-15 éveseknek való... szánalmasnak tartom amikor ilyen kis sz*ros még csak "tini"-nek sem nevezhető lányok szenvednek rajta és osztják az észt meg összevesznek rajta h Edward v Jacob a jobb...


Ettől függetlenül én láttam az eddigi 4 részt moziba (mindet csak egyszer és nem olvastam a könyvet) és nekem az elsőt leszámítva kifejezetten tetszett (mondjuk lehet az is csak azért nem, mert azt hazudták nekem, hogy vámpíros akcióhorrorra megyünk)... ja és végig Lautnernek drukkoltam xD


22F

2012. aug. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!