Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudok rajönni, hogy mert...

Kroton kérdése:

Nem tudok rajönni, hogy mert van egyszer nagyon jo kedvem es miert van egyszer nagyon rossz kedvem? Hogy lehetne ezt kiküszöbölni?

Figyelt kérdés
Álltalaban akkor szokot jó kedvem lenni ,ha kedvezményezek vagy aszt teszem amit szeretek de ezt se lehet mindig csinálni?
2012. júl. 30. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Halhass zenét olyat amitől jó lesz a kedved. Nekem képes a hangulatom gyakorlatilag az egyik percről a másikra változni. Én zenével igyekszem ezt szinten tartani.
2012. júl. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ugyanis tini korban ez gyakori dolog. Azt tudod tenni, hogy amint rossz kedved van, lekötöd magad valamivel. Én például ezért válaszolgatok itt a gyakorin. :D
2012. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem ,hogy meg a tinikhez tartoznék 21 vagyok de naprol napra valtozok es ezt a környezetem is eszre vette. Igen en is zenet szoktam halgatni miközben rossz a kedvem vagy egyszerüen komunikalok az emberekkel es ez is felszokott vidítani! Kössz a vállaszokat de ha van meg valami szívesen meghalgatom.
2012. júl. 31. 12:11
 4/5 anonim ***** válasza:
orvos tudja megállapítani, hogy ez bipoláris zavar-e, ha igen, terápiával lehet rajta javítani és élhetővé tudod tenni az életed.
2016. ápr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Magne B6 Vitamin
2016. máj. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!