Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Manapság egy fiatalnak szerint...

Manapság egy fiatalnak szerintem nem könnyű példaképet találni. Szerintetek gáz az, ha valaki egy filmszereplőt jelöl ki? Vagy annak bizonyos tulajdonságait?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem "gáz". Ő is ember, neki is épp úgy vannak tulajdonságai, mint mondjuk neked, a családtagjaidnak, a szomszédaidnak, meg bárki másnak. Szóval minden rendben van veled. Nekem meg például egy orosz énekes a példaképem.
2012. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Félreértesz! Én nem a színészről beszélek, hanem a karakterről, akit megformáz.
2012. júl. 30. 18:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig így értettem. A vásznon Ő is ember, neki is vannak tulajdonságai. Az más kérdés, hogy nem "valós" ember az alakított karakter.
2012. júl. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

És kisfiam így,adják el a Superman os pizsamákat.



NEm te találtad fel a spanyol viaszt. A MAi társadalomban,nagyon sok embernek kitalált szereplő a példaképe.



I'm too old for this sh*t...

2012. júl. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De nem veszélyes ez? Egy kitalált szereplő nem hiteles. Egy valós embernél látunk egy személyiséget és vannak okok, amik odáig vezettek, hogy az kialakuljon. Egy dr. House lehet, hogy a valódi életben sosem tudna kialakulni és sehol nem lenne sikeres. A filmekben minden meg van rendezve, és minden eszményítve van. Csak meg kell írni a forgatókönyvben, hogy úgy van, és kész. De az életben ok-okozat működik, ott lehet, hogy tök máshogy működne a karakter meg a környezetének a viszonya...
2012. júl. 31. 01:03
 6/8 anonim ***** válasza:

a valós emberek szinte sosem hitelesek. de szerintem jobban jársz ha nem példaképet keresel hanem magad válsz azzá. inkább értékeket védj és kreálj, mint személyeket bálványozz. de szerintem vannak olyan emberek a valós életben is, akiket lehet tisztelni dolgokért.


visszatérve szerintem karaktereket sem gáz követni, ha nem valami scifiről van szó, hanem azzá válhatsz.


egyébként meg egyetértek, manapság a legtöbb ember 1 hányadék, okoskodni tud, bizonyítani 1 se.

2012. júl. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Haver, megvan neked ahhoz a józan eszed, hogy ezt a kérdést eldöntsd magadban.

...

Igen.

...

Az emberek hülyék.

2012. okt. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem gáz :)
2012. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!