Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy kis változással elveszthet...

Egy kis változással elveszthetek barátokat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdtem magam kissé beleásni a punk kultúrába, és nagyon tetszik, nagyrészt egyet is értek vele, az öltözködésembe is próbálok belőle egy picit belevinni.

Az ismerőseim viszont ahogy megtudják, hogy én ilyen dolgokkal szimpatizálok, kezdenek elfordulni tőlem - senki mást nem érdekel igazán, meg se próbálják megérteni, csak rámondják hogy beteg, esetleg hogy törölnek az ismerőseik közül, ha tényleg komolyan gondolom.

Punkokat egyáltalán nem ismerek, így vagy elfojtom a dolgot, vagy az ismeretségi körömet játszom el.

Szerintetek mit tegyek?



2012. júl. 31. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bírom a punkokat.:) Kivéve persze ,azokat akik állandóan kéregetnek.. Amúgy meg ,ha ez miatt törölnek, hagyd is őket, ink keress az eféle körökben mozgók közül barátokat.. Én például régebben nem annyira bírtam Japánt, de most már eléggé megszerettem és a régi barátaim nem fordultak el emiatt tőlem.. Még az egyéb véres és kicsit morbid gondolataim ellenére sem!XD
2012. júl. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szerencsés vagy, hogy ilyen barátaid vannak! :)

Nem tudom mért veszik ennyire radikálisan az én esetemben a dolgot, mivel olyanok hogy tüskehaj meg szegecselt csizma nincsenek, csak egy kicsit lázadóbb feliratok vannak a pólóimon például.

Hasonló stílusú embereket meg nem is igazán látok még utcán se, ami eléggé zavarba ejtő. :S

2012. aug. 1. 17:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont emiatt. Mert nem sokan vállalják be az "extrém" stílusokat. De pl ,ahol legjobban tudsz ismerkedni ilyen emebrekkel az a vampirefreaks.hu.:) Legalábbis én legjobb barátnőmet ott ismertem meg^^
2012. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hű, ez az oldal inkább emo-nak meg goth-nak tűnik így ránézésre. :D
2012. aug. 3. 01:36
 5/8 anonim válasza:

ha emiatt elfordulnak tőled a barátaid "kitörölnek az ismerőseik közül" akkor nem is igazi barátok,

erre csak azt tudom mondani/javasolni hogy keress ilyen körben új barátokat

én is 'pánkosodom' :D

eddig a rockerrel kísérleteztem aztán jött a punk és teljesen magával ragadott a stílus a zene szóval minden (barátom is punk)

a barátaim elfogadták hogy ez van, (igazából azt remélik hogy majd kinövöm idővel, most "ilyen korban vagyok, keresem a stílusom" )

16/l

2012. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát ja, keresgélek, de egyelőre kb senki ilyen nincs. Bár lesz egy koncert szemptemberben, elnézek arra és majd meglátjuk. :D

Am épp a hajamom gondolkodok hogy változtatok egy picit rajta, semmi túl extrém, de tényleg kezdenek furán nézni rám az emberek, mikor elmagyarázom mire gondolok. :'D

Ja hát nálam csak azt hiszik vmitől szedem a "hülyeséget", nem hiszik el h szimplán ez tetszik stb... :D

2012. aug. 26. 20:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem anno emo hajam volt.. Végig vonultam az utcán és esküszöm úgy néztek rám, mintha a holdról jöttem volna..:"DD Úgyhogy szokj hozzá, ha punk leszel elég sokan megfognak bámulni:)
2012. aug. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát volt már így is rá példa, egyszer így összevissza állt a hajam, mikor utaztam keresztül az országon buszon + egy érdekes póló. Mellém ültek utoljára mindig. :D
2012. szept. 3. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!