Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Alkoholista lettem, vélemények?

Alkoholista lettem, vélemények?

Figyelt kérdés

Főleg azok érdekelnének,akik ugyancsak alkoholisták vagy azok voltak. Általában csak annyira szoktam leinni magam, hogy azért még józanul tudjak gondolkodni és beszélni.

Most is részeg vagyok, rengeteget ittam,de attól még tudok rendesen írni.

Volt más is ilyen helyzetben ?


2012. aug. 1. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szokj le, tönkre vágod az életed, mindenki elfog tőled fordulni. menj el segítségért, akivel a gondjaidat megtudod beszélni, senki se menekül ok nélkül az alkoholba!
2012. aug. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én anno atom részeg voltam, lehajtottam egy üveg pálinkát két óra alatt. És még most is emlékszem kivel beszéltem, kiket küldtem el francba és gondolkodni is tudtam. Sőt még írni is, de az sötét korszak volt, nem ér annyit egy kapcsolat se, se családi állapot hogy az emberből alkoholista legyen. Én már rég öngyilkos lehetnék ahogy bánnak és beszéltek velem minden nap. Mint a kutyával, még azzal is különbül, állítom.
2012. aug. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
javaslom egyél valamit hogy felszívja az alkoholt. Én már bánom hgoy nem kajáltam, ki se hánytam az a temérdek sok piát, 5 napig éreztem magam rosszul utána, a tüdőm alkohol aromájú volt, kellemetlen érzés.
2012. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia kérdező!

Eltelt 10 èv...mi lett veled?

2022. júl. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!