Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy döntsem el azt h melyik...

Hogy döntsem el azt h melyik költséges hobbimra költsek többet?

Figyelt kérdés

Egyedül álló független 28 éves férfi vagyok meg van mindenem de saját családot nem akarok mert szeretem a független életet és szeretek örömlányokkal szexelni és videojátékokat nyomatni.( Ha lenne saját család úgy egyikre se lenne zsém.) Nos igen a gondom az hogy nem tudom melyikre költsek több pénzt mert mind 2-t imádom de mind 2 róhat drága.


Javaslatok ?



2012. aug. 1. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Hogy valakinek mekkora gondjai vannak az életben :D. Más meg éhezik.
2012. aug. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

A 2 hobbid a qrvák és a videojáték? Csóri.

Hát inkább a videójátékra költs többet, az kevésbé lehet káros az egészségedre. Az csak a szemedet vághatja gallyra, de a prostiktól kaphatsz kismillió ajándékot, pl szifilisz, aids, és társai. Legyen eszed ember.

2012. aug. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Komolyan irigyellek! :) Szerintem a nőkre költs több pénzt! A drágább ku.va igényesebb, tehát kisebb az esély, hogy összeszedsz tőle valamit!
2012. aug. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Menő verdára már nem telik?

Pedig az azért lenne jó, mert van benne fék, csakúgy mint ebben a kérdésben.

2012. aug. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha muszáj k*rváznod akkor inkább azokra költs többet mivel a drágább általában igényesebb, kisebb eséllyel aggat rád valami betegséget.
2012. aug. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én most a verdámra költök csak épp fék nincs benne...nem baj 100felett kezdődik az élet...

curvákkal vigyáz nehogy összeszedj vmit. Sportolj inkább.

2012. aug. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sejtettem, hogy az 'elk*rvázzam vagy elkártyázzam' kombó lesz.. : D Szerintem költsd fűre és lazulj.
2012. aug. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, de ki a franc beszélt itt kártyáról fűről ...
2012. aug. 2. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!