Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért hangol le a nyugati álom?

Miért hangol le a nyugati álom?

Figyelt kérdés
Dolgozom, félrecsaphatok havonta több száz ropogós jurót, gyönyörű helyen lakom, mindenem megvan, mégis elégedetlennek érzem magam. hogy lehet ez?
2012. aug. 3. 03:04
 1/3 A kérdező kommentje:
valahogy nem így képzeltem el a klasszikus felnőtt létet. gyereknek érzem magam, aki szívesen fetrengene ugyanúgy az orvosi rendelőben ordítva mint 4 évesen.
2012. aug. 3. 03:08
 2/3 anonim ***** válasza:

En is szivesen lennek meg gyerek.

Kevesebb felelosseg, kevesebb gond.


De ha belegondolok abba hogy mennyi mindent elertem, megengedhetek magamnak, amit a szuleim anno nem tudtak nekem megadni akkor igaha volt a kisgyerek enemnek hogy jo felnottnek lenni, mert azt csinalok amit akarok.


Vagyos majdnem. Mert az egyetemet egy kis idore felreraktam hogy sajat labra alljak es kicsit idegesit hogy nem olyan fiatalon kapom meg a diplomam mint amennyit terveztem hanem 2 evvel kesobb... De tulelem, az eletszinvonalam pedig legalabb nott.


Amugy vannnak terveid?

Mert lehet az egett ki.

Engem a terveim, az utazasok a finom etermi etelek eltetnek.


Meg azt is hozza kell tenni, hogy nem mindegy milyen korulmenyek mellett tudsz felretenni havi tobbszaz eurot. Mert ha kozben nyomorogsz akkor az tenyleg szivas.


Mondjuk szerintem a havi tobbszaz euros felretetel nem a nyugati alom...

Max itthoni szemmel.

2012. aug. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt a könyvet olvasd el, az az érzésem, ez segíteni fog.

Amúgy elegendő és megfelelő minőségű kapcsolatod van más emberekkel?

2012. aug. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!