Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg tudnatok magyarazni hogy...

Zsofiiiy kérdése:

Meg tudnatok magyarazni hogy mi tortenik velem?

Figyelt kérdés
Ulesi pozicioban vagyok . Becsukom a szemem es egyszeruen elengedem magam .eszmeletemnel vagyok deh megsem tudom korlatozni magamat . A baratnom azt mondja hogy onfeletten elkezdek kacagni es zagyvasagokat beszelni . Megkertem hogy videozza le de mikor visszanesztem nem emlekesztem semmire !!! A baratnom is elkapta ezt a kulonos jelenseget ! kerlek segitsetek !!! veletek is tortenek iensmik ?

#ájulás #eszméletvesztés #mi tortenik velem #kulonos jelenseg
2012. aug. 3. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Velem nem, nem kábítózom.
2012. aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem drogozok és semmi más ami kiválthatna ilyesmit.
2012. aug. 3. 20:21
 3/9 A kérdező kommentje:
egyszeruen csak kikapcsol az agyam !!
2012. aug. 3. 20:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Hmmm...érdekes.A barátnőd is elkapta?Vagyis ugyan így kezdett el viselkedni?Húú...szerintem menny ezzel pszichológushoz,aztán lehet dokihoz.
2012. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megszálltak a szellemek, démonok. @.@
2012. aug. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
szerintem meny dilidokihoz de a barátnöd szerintem csak eljátsza hogy ne legyél olyan ideges és tudd hogy nem csak veled történik ilyesmi
2012. aug. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok bolond :P hogy orvoshoz jarjak :P ha nem hiszitek probaljatok csak ki hunyatok be a szemeteket lazuljatok el es lasan esetek hatra fele ! es meglasatok hogy kikapcsol egyszeruen magatol az agyatok !
2012. aug. 18. 06:59
 8/9 anonim ***** válasza:

08-03 22:19 vagyok

...Lehet van valami szuperképességed :D de komolyan.Ez érdekes,próbáld meg kideríteni mi lehet ez.

(de az is lehet hogy valami betegség...egy kúl betegségXD)

2012. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kepzeljetek hogy mar 5 baratom is elkapta ezt akulonos kort ugyhogy nem hiszem hogy betegseg lenne !!!! es nem kabitozom hiszen meg csak 13 vagyok es van a annyi eszem hogy tudjam mi a jo nkm !!!! ha nem hiszitek probaljatok csak ki meglepotok ti ish az eredmenyen !!!! es en tanacsaokat kertem nem pedig gonosz beszolasokat !! volt ketto amit nem tartok gonosznak de a tobbit igen !!! ez csak egy lazulas nem peddig drog!!!!
2012. aug. 24. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!