Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenki sz*rik rám. Miért?

Mindenki sz*rik rám. Miért?

Figyelt kérdés
mindig voltak hullámvölgyek az életemben. mert hát ilyen az élet, egyszer mindenki velem akar lógni, egyszer meg azon kapom magam, hogy a kutyámon kívül senkim sincs. lehet, hogy ez nem baj, de nem értem az okát.

2012. aug. 4. 11:21
 1/7 anonim válasza:
Sajnos velem is ez a helyzet.Minden barátomat elvesztettem, teljesen fordítottja lettem önmagamnak.Voltak barátaim, minden nap együtt lógtunk, de mostmár 8. osztályra szinte senkim sem maradt, csak egyfolytában ülök a gép előtt, bezárkózott, magányos, és még csendes is lettem.Egyszóval elbasztam az életem, de remélem, hogy majd szeptemberben sikerül a gimiben új barátokat szereznem.
2012. aug. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
14 évesen még nem b*sztál el semmit. amúgy igen, én is ebben reménykedtem. aztán gimiben nem lett több haverom csak riválisaim. mondjuk a fiúk összetartóak, de hát a csajok... borzasztó:l
2012. aug. 4. 11:32
 3/7 anonim ***** válasza:
egyet értek, az igazbarátok már csak fogalom, csak bulizni akarnak jönni de az élet nem buli, akkor kire számits, tanulság hát csak egy kutyára màsra nem.
2012. aug. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Mindenki szarik mindenkire. Modern felfogás. Addig csinálj valamit, amíg még suliba jársz.


Ha egyszer elkezdesz dolgozni, onnan már nehezen fogsz barátokat szerezni sajnos. Tapasztalat.

2012. aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=eir24l2My18 nem írom le a szövegét mert kicsit hosszú. engem ez a szám vitt át nehéz helyzeteken. de az a baj hogy könnyű mondani. nem tudom mi lehet keress olyan barátokat akikre számíthatsz elvégre 7 miliárdan vagyunk (asszem)költözz el vagy chatterulettez rengeteg kedves emberrel találkozhatsz (és sok pénisszel, amit pl énis utálok a chateruletba)
2012. aug. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
velem is ugyanez van. csak az én esetemben a stressz az okozója mindennek. az osztálytársaim semmit nem hisznek el nekem semmit. még azt se, hogy nem érzem jól magam. sajnos ez a dolog addig fajult, hogy majdhogynem depressziós lettem. szóval nem akarom magam sem sajnáltatni, sem nagynak vallani, hogy mennyi mindent éltem át, hanem csak azt akarom neked bizonyítani, hogy én pontosan tudom, mit érzel most. ha gondolod, bármikor küldhetsz üzenetet, és privátban beszélgetünk egy kicsit. hidd el, az jót tesz :)
2012. aug. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
anonim mc:) engem is kirángatott a téli borúból.. talán ebből is ki fog. amúgy persze, beszélgethetünk, köszi a válaszokat:)
2012. aug. 5. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!