Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak nekem szokott olyan...

Csak nekem szokott olyan érzésem lenni, hogy elegem van az összes ismerősömből? Arra gondolok, hogy már meguntam őket és új embereket akarok megismerni, új helyre akarok kerülni, ahol mindenki érdekes.

Figyelt kérdés
Ez az érzés el szokott múlni, de néha már nagyon unalmasnak tartok mindenkit körülöttem. Veletek is szokott ilyen lenni? Egyáltalán miért van ilyen érzésem?
2012. máj. 6. 09:43
 1/4 anonim válasza:
velem is szokott ilyen lenni. én elég sok ismerősömet ki is likvidáltam az életemből mert már nem tudtak velem együtt haladni úgymond. sok ismerősöm, régi barátnőm leragadt középiskolai szinten így már nincs igazán közös téma. én is úgy érzem jó lenne új emberekkel ismerkedni és új ismeretségekre szert tenni.
2012. máj. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én az ismerőseimmel nem tartok nagyon szoros kapcsolatot, csak a legközelebbi barátaimmal. Őket nem unom meg :)

Viszont azt néha szoktam érezni, hogy most már jó lenne új embereket megismerni. Úgy egy negyedévig ha nem ismerkedem meg senkivel, akkor már hiányzik. De szerencsére erre ritkán került sor, mert igyekszem sokfelé járni, és így sok új ismerőst szerzek mindig. Őszintén nem is értem azokat, akik évekig mindig mindent ugyanúgy csinálnak, és ugyanazokkal az emberekkel. Az valóban halál unalmas lehet.

2012. máj. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én most is ezt érzem.:/
2012. máj. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én pont ugyan ezt érzem. unom a körülöttem élő embereket, a családomat, a lakhelyemet. ki akarok törni, ismerkedni. már a legjobb barátnőmmel is alig tudok közös témát találni...:||
2012. aug. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!