Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ez jó életvitel?...

Szerintetek ez jó életvitel? Indokoljátok!

Figyelt kérdés

Az egész 13 éves koromban kezdődött. Nem voltam egy sztár a suliban és a lányoknál sem voltam sikeres. Viszont jók voltak a tanulmányi eredményeim és fogékony voltam minden új dologra. Így kezdtem el fejleszteni magam, majd egyre magabiztosabb lettem. Négy hónappal később már (ha nevezhetjük így) a suli top csajai rajongtak értem, mindenki el szerette volna kérni a számomat, mindenki ajánlatokat tett, hogy járjak vele. Hogy ezt hogyan értem el, azt itt nem részletezem.

Ha esetleg valakit érdekel, priviben írjon rám, elárulom neki ;)

Most, több mint 6 év távlatából úgy érzem jó vagyok. Egyenes csalódottnak érzem magam, ha hetente nem szexelek min. 5 különböző lánnyal. És ez tényleg így megy. Utcán, vagy szórakozóhelyen egyszerűen leszólítom a csajt, elbűvölöm, majd lefektetem.

Az alakomról annyit, hogy eléggé magas vagyok, kockahasam van (de ezt nyílván nem szoktam mutogatni, mikor megszólítok valakit) és kékes-zöld szemem.

Azonban ennek az életnek az erkölcsösségéről van némi kétségem.


2012. aug. 4. 14:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Te életed, de dolgod. Úgy élsz ahogy akarsz, és szeretnél. A törvény ezt nem bünteti, ha te így boldog vagy, élj így. Ennyi
2012. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
engem érdekelne hogy érted el:D írjad meg:D
2012. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Fake. A sok forever alone most meg sír. :DDD
2012. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
true story ... igen egy ilyen magabiztos öntudatos sármőrnek biztosan szüksége és ideje van arra ,hogy gyakorikérdésekre írogasson ilyen kérdéseket és várja idegenek véleményét.
2012. aug. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Tudod szeretnék már komoly kapcsolatot :D
2012. aug. 4. 15:03
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Hűha, hány éves vagy,16 decemberben? Annyira nem lehet izgalmas a szexuális életed, ha itt kell dicsekedned önbizalomtuning céljából... Írd meg lécci, annyira kíváncsi vagyok!;)
2012. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Kedves #5 válaszoló!

Mint a kérdésben leírtam, 13 évesen kezdtem és pár sorral alább leírom azt is: "6 év távlatából". Össze tudod adni mennyi 13+6? Megvan az ehhez kellő műveltséged? Vagy esetleg kihívásokkal küzdesz a magyar nyelv terén, hogy nem tudsz értelmezni pár mondatot, és az információkat felhasználni?

2012. aug. 4. 15:20
 8/16 anonim válasza:
Szerintem az előző válaszoló a valóságról beszélt nem a te kitalált világodról :D
2012. aug. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ez esetben neked a valóság terén vannak bizonyos kieséseid. A kérdést nem azért írtam ki, hogy néhány kis K.csög megcáfolja.
2012. aug. 4. 15:32
 10/16 anonim ***** válasza:
Na nekem meséljél! Irj privit!
2012. aug. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!