Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennétek úgy egy távkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek úgy egy távkapcsolatba, hogy 245 km a távolság? Bármilyen válasz jöhet, csak indokoljátok! 18L

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem.

Eleinte a hiány fog zavarni, később pedig az örökös féltékenység kavar be.


22/f

2012. máj. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Én csak akkor ha legalább 2 hetente tudnánk találkozni.. mert ha igazán szerelmes vagyok valakibe akkor nem bírok ki sok időt nélküle. :)
2012. máj. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én belementem.. és a féltékenység, a sok vita áll fent... lassan 1 éve küzdünk vele, de inkább már nem a táv tesz ellenünk, hanem a párom... így halvány gőzöm sincs, hogyan tehetném jobbá, mert szeretem.. de ilyen távval semmit se tudok nyújtani...
2012. máj. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
55%
Valóban rengeteg hátránya van,én nem hinném,hogy kibírnám,mert nekem kell az, hogy együtt alhassunk el,hogy mellette kelhessek,ha nem is minden,de majdnem minden reggel...Na meg a féltékenység is felmerülne,akármilyen nagy is a bizalom. A szexuális élet szintén necces,pedig az fontos része a kapcsolatnak. De azért vannak előnyei is, Dukai Regina rengeteget mondja,milyen jól megvannak az Olaszországban élő szerelmével már két éve, mert így jobban megbecsülik a közösen eltöltött időt. De egy ismerősöm is lassan két éve imádja a Tunéziai barátját. Szóval,van,akiknek bejön. Függ attól is,mekkora a szerelem,ez jó kis teszt...
2012. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha eléggé szeretitek egymást bármit ki lehet bírni. Most lesz nyáron 1 éve, hogy eljegyeztük egymást, de 2 hónapja külföldön dolgozom és még 6 hónapot töltök itt. Köztünk kb. 3500 km távolság van. De semmi sem változott azon kívül, hogy nem vagyunk együtt. Ugyanúgy szeretjük egymást, és ugyanúgy megbízunk egymásban. Ha szeretitek egymást vállaljátok be, ha nem tudtok egymásban bízni akkor inkább csak keserűséget okoz. De ezt mindenki maga érzi, hogy mit bír ki és mit nem. :)

22/L

2012. máj. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!:) Ezek mind igazak,és eléggé féltékeny típus vagyok,így nem tudom,hogy működhetne, és havi egy nagyon max 2 találkozóval.. ő nagyon szeretné,én viszont egyre inkább afelé húzok,hogy nem menne.. Ráadásul ennyi idősen lehet még a normális kapcsolatokat kellene kialakítanom,és nem távkapcsolatot.. nem tudom sajnos,mi lenne a jó:/
2012. máj. 22. 21:07
 7/14 anonim ***** válasza:
nem, mert qrva nagy a távolság.
2012. máj. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

azért jó a távkapcsolat, mert mindenki boldog egy mással.

te is egy mással, meg ő is egy mással.

2012. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nem, mert a lány tuti félrekefélne, én nem bízom a mai lányokban őszintén szólva
2012. máj. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nálam 200 km a távolság ( 15/f , 14/l ).


Fél éve vagyunk távkapcsolatban, és már csak 3 hónap!

És szeretjük egymást, hűségesek avgyunk, megbizunk egymásban!



Ha szeretitek egymást, nem lesz gond!

2012. máj. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!