Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félek egyedül maradni este...

Félek egyedül maradni este mikor párom elmegy, el van indítva egy pere is és tartok az ellenségeitől, mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Külföldön élünk és van mikor estére kell menni dolgoznia én meg nagyon félek este egyedül, a konyhában felkapcsolva hagyom a villanyt, ha csak egy kis zajt hallok, akkor már kezdek izgulni, de általában vagy a tengerimalacom, vagy a futóegerem. A perről annyit, hogy pár éve az új lakástulajdonosok átvágták őt és nagyon gonoszul kitoltak vele, amit most nem részleteznék. Egyik nap kirabolták páromat, elvitték az összes cuccát, 90 százalék, hogy a tulajdonosok béreltek fel valakit és mivel párom itt fotósként dolgozik semmije sem maradt a felszereléséből. Feljelentette őket, sok ellenük szóló érvet felsorakoztatott és igen magas kártérítés lett a vége. A tulajdonosok nagyon gazdag lengyel üzletemberek, nagy összeköttetéssel és olyan gondolataim vannak, hogy betörnek hozzánk és megölnek. Mennyire vagyok abnormális? Higgyétek el nehéz ezzel együtt élni, volt úgy, hogy másnap kellett mennem dolgozni és mivel este alig aludtam egész nap szédelegtem az álmosságtól. Orvos kizárva még, mert itt iszonyú drága egy kezelés. Nem látom a helyes utat.

2012. aug. 4. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Keressetek egy lakótársat.
2012. aug. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van, költözés, vagy lakótárs :)
2012. aug. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!