Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti örülnétek annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti örülnétek annak hogyha egyedül lennétek egy helyen (pl. park) és egy fiú odamenne hozzátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nyaralni vagyok, s esténként kimentem a sétányra meg a parkba s láttam, hogy vannak csodálatos 16-18 éves lányok, akik egyedül sétálgatnak vagy esetleg padon, vagy netalán fagyizóban/étteremben ülnek. Mivel nem vagyok valami bátor, de szeretem ha mosolyogni a lányokat, elgondolkoztam azon, hogy megpróbálok odamenni 1 lányhoz ilyen esetben. Természetesen nem rámenosen hanem megkérdezném ha nincs-e kedve együtt sétálni kicsit, vagy beszélgetni. Nem vagyok az a "hu de meno" fiú, de kedves, megérto, komoly gondolkodású, koromnál komolyabb valamint vicces vagyok(nem az egóm súgja, hanem azok mondták akikkel eddig beszélgettem, s oszinték ha rosszat, ha jót mondanak). A kérdés az lenne, hogy ti örülnétek egy ilyen találkozásnak, alkalomnak? Mirol szeretnétek beszélgetni? Esetleg hogy képzelnétek el egy ilyen alkalmat? Nagyon várom a normális válaszokat! :) 16/F



2012. júl. 13. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy örülnék :D Meghívod egy fagyira vagy valami..:D
2012. júl. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én kicsit paranoiás vagyok, ezért esküszöm először betojnék :D De ha kedvesen elkezdenénk dumálni, már biztos jól ellennénk :))
2012. júl. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék, ha egy fiú odajönne hozzám beszélgetni. Bármiről cseveghetnénk. Ami éppen szóba jön.
2012. júl. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szimpatikus a srác, akkor örülnék, ha óvatosan megkérdezed, hogy "nem zavarlak - beszélgethetünk? vagy lenne kedved sétálni?" Beszélni meg bármiről lehet, bár valószínűleg először azzal kezdődne, hogy miért is jöttél oda hozzám. :D
2012. júl. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én inkább megijednék a mai világban már... :S Mindenesetre, ha már leülsz valaki mellé, akkor tartsd a tisztes távolságot, ne légy rámenős és ne akard onnan mindenáron elmozdítani (sétára invitálni), mert az tényleg ijesztő lehet egy kicsit. Menj oda, mosolyogj rá, mondd el, hogy sosem ismerkedtél még így és kicsit zavarban vagy, de láttad, hogy egyedül ücsörög itt és esetleg nincs-e kedve beszélgetni.
2012. júl. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Hát elméleti síkon akkor működhet. Már várom az élő lehetőséget:)
2012. júl. 13. 19:40
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én örülnék 21L
2012. júl. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is kifejezetten örülnék neki, bár eleinte tényleg tartsd a tisztes távolságot, mert ijesztő is tud lenni a szituáció. :) Csak lenne több olyan fiú, mint te. Szurkolok!
2012. júl. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos én már kiismertem a fiúkat és a legtöbbről rossz véleménnyel vagyok, úgyhogy nem hiszem, hogy örülnék ha odajönnél.

(már volt ilyen és egy barom volt az illető ezért nem szeretnék még egy ilyet)

Szerintem én egy ilyesmit szólnék vissza: hagyj békén, barom! ...és elmennék onnan!

2012. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia! Megkérdezhetem, hogy végül megtetted-e, és hogy sült el a dolog? :)
2012. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!