Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik énem az igazi? (többi...

Melyik énem az igazi? (többi lent)

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok.Nemrég kialakult egy személyiségem ami teljesen ellentéte annak ,ahogy a többi ember ismer.Mert az egyik énem az vicces , beszédes néha kicsit butus..szórakozott,de kedves.a másik (ami nemrég alakúlt ki) az komolyabb ,egykedvű ,nem olyan beszédes de kedves és titokzatos.tudom hogy a helyzetek megkövetelik a változást.pl idősekkel szemben a kedvesebb stb.de az a baj hogy nem tudom melyik énemmel mutatkozzak be a velem egykorúaknak.a bohócosabb kedvesebbel vagy a komolyabbal?melyik vagyok én?

2012. aug. 5. 01:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy változik az ember,úgy lessz komolyabb is...szerintem legyél mindkettő egy kicsit...legyél vicces,de ne bohóc,és legyél komoly is,ha úgy adódik,de ne legyél fapofa,valahogy maradj középen...
2012. aug. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell szétválasztanod magad, a legtöbb ember többoldalú és ez teljesen normális.

Egy adott emberben lehet komolyság és ugyanakkor játékosság is - ugyebár iskolában az ember egyféleképpen viselkedik, egy buliban pedig másféleképpen - , a lényeg csak az, hogy ezt a kettőt összeegyeztesse és adott helyzetben megfelelőképpen viselkedjen.

2012. aug. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden embernek ezer arca van, a helyzettől, hangulatodtól függ, hogy éppen milyen vagy.
2012. aug. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De miért írtad ki a kérdést másodjára is?
2012. aug. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!