Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem jut eszembe soha...

Miért nem jut eszembe soha egyetlenegy szó sem?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és ha társaságban vagyok sose jut eszembe egyetlenegy szó sem.Még néha akkor sem amikor a barátnőimmel vagyok.Például ha valamelyik osztálytársammal mentünk haza a suliból akkor is görcsösen igyekeztem témát keresni de sose sikerült szinte.Valami baj van velem?Általában csak akkor tudom elengedni magam ha a családommal vagyok.És most vagyon izgulok mert új suliba megyek és félek hogy, hogy fogok barátokat találni ha sose jut eszembe egyetlen szó sem.Hogy ismerkedjek meg totál idegenekkel?hogy kezdjek el beszélni velük??Segítsetek léccí!
2009. júl. 19. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szorongós típus vagy, nehezen oldódó. Velem is ez a baj. Próbálom leküzdeni de nem megy. Ezért nem volt soha egy barátom sem.
2009. júl. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A "görcsösség" miatt. Mivel görcsösen akarsz témát keresni, megfelelni...stb. Ha valamit ÍGY akar valaki, szinte garantált, hogy nem így alakul. Ilyenkor valójában arra koncentrálsz, hogy nem sikerül, ezt pánikszerűen átéled, emiatt alakul így.

Javasolnám, hogy ne vedd olyan komolyan, nem kell mindig valamit mondani, csak lazán! :)) Nem mondom, hogy így holnaptól minden rózsás, de majd alakulgat! Javasolnék önismereti könyveket, vagy itt a neten, tanfolyamok...stb, és fogadd el magadat! Sokan átestek ezen (ha nem mindenki), tényleg vedd lazán!

2009. júl. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megértelek én is ugyan igy vagyok, csak én még a családban vagy közeli ismerősökkel is.Pedig nem érzem hogy önbizalom hiányom lenne vagy ilyesmi.Majd csak megoldódik.Sok sikert! :)
2009. júl. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszéd helyett mosolyogj rájuk.
2009. júl. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Idő...

Igazából én sem tudom, hogyan oldódott ez fel bennem (máramennyire feloldódott)

Egyszerűen csak nem veszem túl komolyan, és tényleg nem érdekel hogy mit fognak gondolni! Ne félj amiatt hogy hülyeséget mondasz vagy valami :D Remélem segítettem

2009. júl. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!