Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hisztek a szellemekben?

Hisztek a szellemekben?

Figyelt kérdés

Esetleg láttatok már hozzá hasonlót???

Nem tudom miért én még személy szerint nem láttam de hiszek bennük!

Egyszer az egyik oszt társam mutatott egy képet!Három legjobb barátnő volt, egy balesetbe halt meg az egyik lány!Pár évvel később a két lány lefényképezkedtek, és a két lány arca között ott volt a harmadik lány arca aki történetesen már meghalt!!!


Egy másik:

Egy fénykép készült egy háibulin!Volt egy olyan 5 év körüli kicslány aki egész este sírt mert h valaki ijezgeti!A képen öt lány volt és lent két lány lába között (na nem űgy :D) volt egy érdekes fej!totál beparáztam mikor megláttam!:S


2009. júl. 19. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én hiszek bennük,de mégnem találkoztam eggyel sem (nem is akarok :S )

bár az élőktől kell félni

2009. júl. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én hiszek bennük...szerintem a lakásunkba is van egy-két kósza lélek :D

hallok zajokat...és néha történnek fura dolgok..pl ha este lefexem és egy zacskót a földön hagyok(mert rendetlenség forever:D) akkor mintha valaki rálépne..

vagy 4.iken lakom..van egy 5dik emelet..vasajtóval levannak zárva és éjszakánként pontosan 5 percen át kopogást hallok..meg haverom mesélte hogy hajnali 3kor mindig babasírást hall a házuk körül.pedig sehol baba..sőt az utcán sehol nincs senki és mégis halja..meg még ilyen dolgok.

13/l

2009. júl. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

uuuh kiráz a hideg ilyen dolgoktól!

Amugy én sem akarok szellemekkel találkozni!:S

2009. júl. 19. 20:25
 4/11 anonim ***** válasza:

Én hiszek a szellemekben , idegenekben, természetfeletti erőkben és még a Duke Nukem Foreverben is.

nem poénkodásnak szántam.

2009. júl. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Elhiszem, én is hiszek bennük!
2009. júl. 20. 14:12
 6/11 anonim ***** válasza:
én az UFO-kban is hiszek, ti?
2009. júl. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is hiszek. És az ufókban is, és bevallom, félek is tőlük. Sokszor érzek furcsa energiákat... :/ Mintha figyelne vki... :S

9.-en lakok, és itt olyan furcsa...Védettnek érzem magam, mert ugye k*vamagasan van, de mégsem, mert ide ilyen természetfeletti lények simán jöhetnek, nincs magassághoz kötve. Vagyis úgyérzem, igen, mert itt magasan jobban látnak... Lehet, eznagy baromság. :/

16L.

2009. júl. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
sztem nem az,lehet benne valami!:/
2009. júl. 21. 16:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy nézzük. Félelmetes a tudat, hogy mégiscsak halottak járkálnak itt köztünk, de az valahogy mégis jólesne, ha a nagyapám még mindig itt van. Nagyon jó ember volt. :(
2009. júl. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hiszek, és van is okom rá...
2009. júl. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!