Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hisztek s szellemekben? Miért...

Hisztek s szellemekben? Miért igen / nem?

Figyelt kérdés
ha igen akkor van tapasztalatotok is ami alapján hisztek vagy csak mert egyre inkább divat? (nem egy épp a kételkedő időszakát élő tini kérdez)
2010. márc. 16. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hittem benne 15 éves koromig. Utána inkább hagyjuk hogy mi történt. Azóta kétségem sincs. Pedig én is hülyeségnek tartottam az egészet. Szerintem mindenkinek a saját dolga hogy eldöntse hogy hisz benne vagy sem. De szerintem ugyan ez a helyzet az UFO-kal is és még sok más jelenséggel. Tudományos bizonyíték nincs egyikre sem csak találgatunk.
2010. márc. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam velük .
2010. márc. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Volt a családban egy-két, sőt több furcsa eset, aztán már találtam olyan elméletet, ami hibátlannak tűnik.

Nem hit kérdése ez sem, hanem tapasztalat, kísérlet, magyarázat kérdése, jó esetben.

Nézz itt körül a gyakorin, pl. nagyon érdekes, amikor háziállatok látnak, morognak és követnek valamit(értsd szellemet), őket nem lehet azzal vádolni, hogy túl sok horrort néztek, vagy unatkoznak stb.

2010. márc. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
miért általánosítotok és nem írtok konkrét eseteket? a kiváncsiság öl meg
2010. márc. 16. 15:42
 5/13 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Azt hozzáteszem, hogy az idők kezdete óta MINDEN emberi civilizáció, kultúra, társadalom ismeri a szellemvilág különféle (apró-cseprő, de létező) megnyilvánulását, hatását. Ezek beépültek a művészetbe és a tudományos gondolkodásra is hatnak.

Ha most valaki kijelenti, hogy ilyen nincs és kész, az csak magáról állít ki bizonyítványt. Nekem 8.

2010. márc. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Azért nem írok konkrétat, mert csak engem és a rokonaimat győzött meg, én sem hinnék a te nagyapádnak...

Kereshetsz a neten, a szakirodalomban vagy itt a gyakorin sok-sok konkrét esetet.

2010. márc. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hiszek bennük. Kicsi korom óta, és ha a Jóisten mondaná,hogy nincsenek,akkor sem hinném el. Konkrét dolog? Rengeteg volt/van, nem győzném leírni..egy-kettő belefér..szobámban ültem, bekapcsolt magától a hifi, elindította a 3. cd-t, azon a hetes számot..a szám címe az volt "idegen a közelben". Para..utána lekapcsolódott a villany..senki nem volt ott, és nem az égő ment ki, rendesen kattant a kapcsoló. Megint para..aztán jó is volt már..álltam az út szélén, át akartam menni. Persze kanyarban..okos..:D Senki nem volt a közelemben sem, és amikor le akartam lépni, mintha valami megfogta volna a kapucnimat, és hátrahúzott..ekkor suhant el egy kocsi, ha lelépek, elüt. Szóval nem csak ijesztő dolgok esnek meg velem. De volt több eset is, csak ezek maradtam meg leginkább bennem.

22/L

2010. márc. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hiszek, most is itt figyeli hogy micsinálok, jó lenne ha nem velem foglalkozna már :( Sajna hazudtam neki mikor még élt és szerintem mérges rám kicsit..
2010. márc. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
17 éves koromra meghaltak a szüleim és tudom hogy közhely hogy köztünk vannak, de tényleg így van...
2010. márc. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
18.15: most 22 vagyok
2010. márc. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!