Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy itt az...

Miért van az, hogy itt az emberek 50%-a >>?

Figyelt kérdés
>> roppant okosnak hiszi magát? Plusz más nézőpontját figyelmen kívül hagyva elhiszik, hogy csak is az lehet az igaz és a jó, ahogyan ők gondolkodnak. Talán itt élik ki elnyomottságukat? Itt arc és valódi név nélkül végre érezhetik magukat Valakinek, mert a való életben egy senkik és ott nem adatik meg nekik az elismerés?

2012. aug. 7. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod. :-)
2012. aug. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van...

Egy fontosabb gondolat elejére (ha csak nem tudományosan igazolt, mint pl. 3x3, az 9) illik odarakni egy "szerintem"-et, de legalább nem kéne lehülyézni és lepontozni azt, aki ellentmond a véleményüknek.

2012. aug. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Honnan tudod hogy nem te vagy a hülye?
2012. aug. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézz utána: nárcisztius személyiség.
2012. aug. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Honnan tudod, hogy nem te vagy a hülye?"

Úgy látom valaki magára ismert a kérdés alapján. xD Egyébként nem hülyéztem le senkit... :)))))))

2012. aug. 8. 23:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Ehhez a témához csak annyit szeretnék hozzászólni, hogy én a szakmámba vágó kérdésekben segítek, illetve, ha van élettapasztalatom egy hasonló esemény kapcsán akkor azt elmondom és lehet belőle szemezgetni...mellesleg mindenkinek joga van a véleményéhez, és tény és való hogy idegesítő hogy lepontoznak, ha valaki nem úgy gondolja, még akkor is ha a nagy tankönyv vagy statisztikai adatokat küldöm el neki magánba...sokan elfelejtik, hogy ez nem a facebook :-)
2012. aug. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ehhez a témához csak annyit szeretnék hozzászólni, hogy én a szakmámba vágó kérdésekben segítek, illetve, ha van élettapasztalatom egy hasonló esemény kapcsán akkor azt elmondom és lehet belőle szemezgetni...mellesleg mindenkinek joga van a véleményéhez, és tény és való hogy idegesítő hogy lepontoznak, ha valaki nem úgy gondolja, még akkor is ha a nagy tankönyv vagy statisztikai adatokat küldöm el neki magánba...sokan elfelejtik, hogy ez nem a facebook :-)"



mennyire igaz :)

2012. aug. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!