Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért előítéletesek velem az...

Miért előítéletesek velem az emberek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem,hogy amióta a világon vagyok azóta az alapján ítélnek az emberek,hogy mit hallanak rólam meg amilyennek mások beállítanak engem és semmi kevés az esélyem az ellenkezőjét bizonyítani.Ahhoz,hogy kedveljen valaki,ahhoz többször kell velem beszélgetnie.Sokat kell bizonyítanom,hogy ne higgyenek butának,naivnak,bolondnak.A suliba is anno hátrányosan megkülönböztettek a tanárok a többiektől.Még egy rendes osztálytársam meg is jegyezte milyen előítéletesek velem 1-2 kivételtől eltekintve pedig normális és rendes vagyok.

Most már felnőtt vagyok és családos.Aki nem ismer az azt feltételezi nem csinálok otthon semmit,nem vagyok házias pedig nem igaz.Húgomat okosnak hiszik pedig egyesek szerint butább nálam pedig diplomás.Lehet kicsit különleges vagyok.Az baj?


2012. aug. 6. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen különleges vagy de nem fogyi értelemben.Diploma nem egyenlő intelgenciával.
2012. aug. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Vannak problémák,ja.
2012. aug. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Túl sokat foglalkozok mások véleményével és emiatt önbizalomhiányban szenvedsz. Ezt csak te tudod leküzdeni, főleg ha megtanulsz önérzetesnek lenni!
2012. aug. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
*foglalkozol :)
2012. aug. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon általános dolog amúgy. Aki nem ismer, persze, hogy az alapján ítél meg, amit mások mondanak rólad. Aki még nem beszélt veled, persze, hogy nem tudja, milyen vagy. Aki nem ismer téged, honnan tudná, mit csinálsz otthon? Marhára nem vagy különleges, az emberek MINDENKIHEZ így állnak hozzá, csak mások ezt tudják kezelni, te meg nem.
2012. aug. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kihagytál pár fontos infót.

Ki terjeszti rólad, és pontosan mit? És kiknek?

Miért hiszed azt, hogy különleges vagy?

2012. aug. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondoltál arra, hogy esetleg alapja is van annak, hogy folyamatosan ez történik?

Lehet, hogy olyan tulajdonságaid is vannak, amit még nem vettél észre magadon, mások pedig nem akarják megmondani, nehogy megbántsanak vele.

2012. aug. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!