Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érettségi találkozónk volt...

Érettségi találkozónk volt szombaton, amin nem vettem részt. Ma elküldték email-ben a képeket. Csatolva "Jó szórakozást! " ezen hogy jó szorakozást megsértődtem én nem a képeken szoktam szórakozni. Voltatok már igy?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem Ők nem sértésnek szánták...Biztos, mivel nem voltál ott, azt akarták, hogy legalább a képek nézegetésével szórakoztasd magad...!
2009. júl. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Ez célzás volt, hogy bunkóság volt nem elmenni...
2009. júl. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Ha célzás volt, akkor elég nagy bunkóság. A volt osztálytársaid még mindig nem nőtték ki a középiskolás stílust. Nem kötelező elmenni sehová, bizony, még az érettségi találkozóra sem. Én a helyedben írnék a küldőnek egy hasonló hangvételű választ.
2009. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Mi az, hogy hasonló hangvételű? Mi a rák rossz van abban, ha valaki jó szórakozást kíván? Jajistenem. Ha az ember elküld valakinek emailben egy fájlt, akkor általában nem tudja, mit írjon hozzá. Jó szórakozást a képek nézegetéséhez. Ennyi. Ne legyél már marha.
2009. júl. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
13:18-as, ezért aztán megérte koptatni a billentyűzetet. A véleményemet a tiéd nem fogja megváltoztatni. (Egyébként igazából én se tudtam, mi rossz van a rákban, amíg egyik hozzátartozóm meg nem halt benne).
2009. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ÖÖ, véletlen ez nem egy körlevél volt? Ami azoknak is szól, akik elmentek és élvezték?

Ha nem bocs, de ne sértődj meg :)

2009. júl. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Egyébként miért nem mentél el? Hányadik volt? Csak azért kérdem, mert én nem járok el a találkozókra.
2009. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!