Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért taszít ennyire, hogy a...

Miért taszít ennyire, hogy a Facebookot használjam?

Figyelt kérdés

Kb. másfél éve töröltem le magam, eleinte nőügyek miatt, hogy ne zaklasson a nő, aki kidobott és megalázott, plusz akikkel utána voltam. Új életet akartam kezdeni, új helyszín, új emberek. Az új nagyvárosban pedig egyre több ismerősöm lett, úgyh csináltam egy fake profilt. Nem értették, hogy miért van kitalált nevem, miért csak ennyi ismerősöm van, nem volt 800 ismerősöm, képek a haverokkal, nyaralásról, és ez mindenkinek bűzlött.

Most viszont szükség lenne az igazi profilomra a tanulmányaimhoz, hogy ne maradjak le a csoport infóiról.

Valahogy taszít az, hogy az emberek, ha bepötyögik a nevem egy csomó mindent láthatnak belőlem. Szeretném, ha bárkivel találkozom, ne az legyen, hogy haza megy és rámkeres, hanem szeretnék titokzatosabb lenni.


Miért zavar engem ennyire ez a dolog és mi lehet a megoldás?


2012. aug. 9. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül, hogy megadod a nevedet, semmi sem kötelező. A személyes adatokat vagy nem töltöd ki, vagy csak te láthatod, vagy később egy szűkebb csoport. Ezt el tudod játszani az információkkal, a bejegyzésekkel, a feltöltött tartalommal.
2012. aug. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hüyle vagyok, de egyszerűen nem értem a problémádat.


"eleinte nőügyek miatt, hogy ne zaklasson a nő, aki kidobott és megalázott"

- Néhány kattintás csupán, hogy valakit letílts, és semmilyen formában ne tudjon keresni.


"Valahogy taszít az, hogy az emberek, ha bepötyögik a nevem egy csomó mindent láthatnak belőlem"

- Pont annyit látsz, amennyit Te megosztasz. Ha csupán a nevedet írod be a tablófotóddal, akkor annyit. Így maradhatsz titokzatos is.


Szerintem nagyon egyszerű facebbokot használni, csak az emebrek szeretik túlbonyolítani.

2012. aug. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Azért zavar engem is mert sok a kamus hazug sunyi alak rajta nő/férfi akikről relik hogy mű kamu alakok azért utálom ja és tetszelegnek is. Aki nem volt eddig ilyen paréj magamutogató senki az most még inkább az lesz facenekk hála(tömeg hisztéria) az ilyenek minden fent vannak 2 profillal kamu kép kamu élet semmi jó. Nekem van életem igazi életem nincs szükséged sem kamu virtuális profilra sem magamutogatásra hogy kapcsolataim legyenek és barátim.
2012. aug. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
VÉGRE ! egyre többen leszünk! én sem szeretem a facebookot, csak a kapcsolattartás miatt járogatok fel. se kép, se semmilyen információ nincs rólam fent. ennyi-
2012. aug. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


utolsó: nem cseszegetnek emiatt?

2012. aug. 9. 20:34
 6/7 anonim ***** válasza:
nem! :D egyáltalán nem.
2012. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is el akartam tűnni. Nekem is kamu nevem van, és csak azokat jelölöm vissza, akiket tényleg ismerek. Még ezen belül is lehet játszani, hogy egy-egy bejegyzést csak bizonyos emberek láthassanak. Be lehet állítani, hogy ha valaki nem az ismerősöd, akkor szinte csak a nevedet lássa. Annyira nem nagy dolog ez a facebook szerintem...
2012. aug. 12. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!