Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van még valaki más is aki...

Van még valaki más is aki mindkét kezével tud írni?

Figyelt kérdés

Mármint ugyan olyan szépen, csak annyi, hogy a jobb kezemmel nem megy olyan gyorsan az írás, mint a ballal.

Ez normális dolog?


(16/L)


2012. aug. 9. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
ó én csak a jobbal tudok.viszont olyat tudok hogy megfogom más kezét és azzal írok :)
2012. aug. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem különleges dolog, én is tudok mind a két kezemmel írni, de nem azért, mert ez valami különleges képességem, csupán azért, mert az iskolában a mai napig meg-meg jegyzik hogy balkezes vagyok, régebben csúfoltak miatta, ezért jobbnak láttam megtanulni a másik kezemmel is írni, elég fárasztó és hosszadalmas dolog volt, de most mind a kettővel ugyanúgy tudok írni, szépen és ugyanolyan tempóval

17L

2012. aug. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
persze én...de ez egyáltalán nem jó, mert az azt jelenti hogy mind a két agyféltekéd egyszerre dolgozik és nem pihen...egyfajta kétoldaliság alakul ki nálad....az embernek eredendően egy oldala van.....ezt úgy derítheted ki hogy megkérsz egy ismerősödet, hogy mikor nem is sejted, akkor billencsen ki téged a stabil álló helyzetedből...amelyik lábaddal lépsz elölre, hátra vagy oldalra az a te oldalad, tehát azt kell erősítened....ezt a műveletet 2X érdemes megismételni a biztos eredmény érdekében...és ha megvan az eredmény akkor azt az oldaladat kezd el használni tudatosan, és szoktasd rá magad az egyoldaliságra....A kétoldalú emberekre jellemző a figyelem rossz összpontosítása,figyelemhiány, depresszióra való hajlam és az agresszív viselkedés, mely énképzavarral párosul....
2012. aug. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ömm, ezek a tünetek nálam mind fennállnak, akkor ideje megkérni valakit, hogy billentsen ki! ;)

Köszi a válaszokat.

2012. aug. 9. 23:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak jobbal tudok. De például bátyám és az egyik ismerősöm régebben eltörte a jobb kezét, ezért megtanultak ballal írni. Még most is tudnak. De van olyan is aki simán csak gyakorolta, és megtanult ballal írni.:)(Rondábban megy neki ,mint a jobbal, de gyorsan, olvashatóan tud vele írni.:))
2012. aug. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Anyám is tud mind a két kezével írni, szépen. Azt mondta azért, emrt alapjáraton balkezes, csak régen az iskolákban szétverték a kezeit ha bal kézzel írt, ezért megtanult jobbal is.
2012. aug. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!