Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sok irigyed/utálód van, akik...

Sok irigyed/utálód van, akik örülnének a bukásodnak?

Figyelt kérdés

Nekem rengeteg, 95%-a nő. A nők szörnyen irigyek tudnak lenni, ha nem is ismerk és csak elmegy mellettem az után, még akkor is látom azt arcán, hogy majd megőrül. Ha ismer, akkor meg végképp. Van, aki jópofizik és van olyan, aki úgy csinál mintha sajnálna. Aztán visszahallom, hogy mennyire megőrül, hogy bárcsak olyan élete lenne, mint nekem. Utálom az irigységet. És nap mint nap találkozom vele. Osztálytársaim is, összesúgnak a hátam mögött,"megint új ruhája van" , "de jól néz ki" elkezdtem vmit és senki nem hitt benne a közeli ismerősök közül és sikerült "megint megcsinálta a hü.lye pics@" meg ilyenek. Annyire utálom, hogy ha nekem valami sikerül, másnak meg nem, akkor azzal jönnek, hogy biztos szerencsém volt, vagy másképpp értem el, amit. Pl. jogsi, első autó rögtön meglett, nyelvvizsgák.

Ugye nem vagyok ezzel egyedül? Milliószor érzem azt, hogy csomóan azt kívánják, hogy bárcak ne sikerülne nekem.


2009. júl. 20. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogy mit mondanak a hátad mögött...tojd le. Pláne úgy, hogyha a saját erődből érted el azt amit elértél. Akkor még büszke is lehetsz magadra!
2009. júl. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez így megy, hogy eltervezek vmit, ügyködöm rajta - azt mondják úgyse fog sikerülni. Majd miután sikerült, belekötnek, de én kivágom magam, majd meghúzzák magukat, mert rájönnek, hogy úgysincs igazuk. Vagy pedig valamit kitalálnak és azzal nyugtatgatják magukat.

Odáig jutattam, hogy az osztálytársaim előtt nem beszélek a magánéletemről, inkább letagadok mindent. Törődjön mindenki a saját dolgával.

2009. júl. 20. 23:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Továbbra is csak azt tudom mondani, hogy sz@rd le őket. Ha ilyen gyökerek, hogy nem tudnak örülni az osztálytársuk sikerének akkor kapják be. Ne foglalkozz velük. Vagy keress igaz barátokat akik örülnek annak ha neked sikerül elérni valamelyik célod...


hány éves vagy amúgy?

2009. júl. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
+ ez a "Törődjön mindenki a saját dolgával." ez egy nagyon jó elgondolás :)
2009. júl. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ja, de csak még azt sem mondhatják, hogy beképzelt vagyok. Mindenkivel kedves vagyok, ott segítek, ahol tudok. Nem vagyok álszerény, tudom, hogy mit tetem le az asztalra, de sosem hencegek vele. Ellentétben azzal, aki kevesebbel büszkélkedhet. Vesz egy új ruhát, és szinte kiáll az osztály elé, hogy mki lássa és ott újságolja, hogy milyen drága volt, közben meg a kínaiban láttam 3000,-ért. Életeben nem újságoltam az iskolában el egyszer sem, ha vettem mi újat.


És van még egy lány, akivel szintén csúnyán viselkednek. Ő szegényebb családból származik, de nagyon-nagyon jól tanul. Soha senkit nem bántott meg, ha megkérik vmire, akkor szívesen segít. Annyi az egész, hogy tényleg nagyon okos. Rengetegszer van, amikor a tanár kérdez vmit, és csak ő tudja rá a választ. Ahelyett, hogy büszkék lenének rá a többiek, hogy a mi osztálytársunk, inkább irigyek meg béntják. Hogy na, az Anna megint tudja. Szerintem ez szánalmas és gyerekes egyben. Amúgy ezért nagyon tisztelem ezt a lányt.


Vannak barátaim, de nem az iskolából. :) És 18 vagyok, most leszek végzős.

2009. júl. 21. 00:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Hagy irigykedjenek..hagy átkozódjanak. Te meg röhögd ki őket. Elvégre ha szorgalmasak lennének lehet hogy ők is olyan sikeresek lehetnének mint te vagy a kis Anna barátnőd(?).


A többi osztálytársad akik irigyek valószínű a "buta pics@" vagy HP azaz "hisztis pics@" kategóriába tartozik. Ezek sok mindenhez nem értenek a lenézésen és az irigykedésen kívül.

2009. júl. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!