Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bókoljak, szedjek fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bókoljak, szedjek fel 1 lányt? (Lehetőleg lányok válaszát várom h minek örülnének. )

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Csak b@szd ki a tetkós kigyúrt kezedet az X6-os ablakán... Hamar találsz barátnőt.
2011. okt. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
-.-"
2011. okt. 26. 23:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

túl sok a változó

ismered-e? ha igen mennyire? ha nem milyen helyzetben vagytok?

egyébként meg mondd neki, hogy ő a te egyetlen párducpettyes fehérfejű rétisasod. a drágaságos pirosajkú, struccokat megszégyenítő lábú és egyedülálló égi tünemény, akivel le tudnád élni az életed, és szétkenni a hátán a forró g*cit majd kínai strandpapuccsal habosra verni, miközben azt üvöltöd, hogy "Óhhh, mily csodás teazsúr!"

2011. okt. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. Lányoktól ne kérj csajozási tanácsot, nem tudják, mi kell nekik!

2. Bókolással nem mész semmire. Jólesik a lányoknak, de a véleményük nem változik rólad.

3. Ami viszont fontos: nézz ki jól és legyél gazdag.

2011. okt. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
micsoda bunkó f***ok vagyok, fentiek...
2011. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

nem fontos a külső.

én nem vagyok szépnek mondható, de jelenleg is van barátnőm

(nem az első)

próbálkozok, sikerül, cshőő

ne betanult szövegeket használj, azt egyből észreveszi hogy bemagolt a dumád. add önmagad. amejik csajnak ez nem tetszik az meg nem is kell.magadért szeressen.

tehát a kulcsmondat: LÉGY ÖNMAGAD ÉS LAZA!

2011. okt. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Növessz faszt és talán akkor leszel annyira tökös hogy össze szedj egy csajt ;)
2011. okt. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem mindig légy önmagad...a csajok szeretik ha egy pasi humoros és egyben komoly is.

nem kell kinyalnod egy csaj seggét azért hogy összejöjjön veled...

jah és ha lehet ne igy álj hozzá a dologhoz hogy "felakarok szedni egy csajt" ugyis adódikk majd alkalom...ha nem várod ki akkor szórakozohely és ennyi !

2011. okt. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
a lányok azt szeretik, ha a pasijuk egyben a legjobb barátjuk és szerelmük is
2013. jún. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!