Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Édesanyák, kamaszok! Ezeken...

Édesanyák, kamaszok! Ezeken kívűl milyen ajándéknak örülnétek / örülnének Édesanyáitok anyák napja alkalmából?

Figyelt kérdés

Mivel közeledik az anyák napja, lázasan készülődik mindenki, hogy örömet szerezzen Édesanyjának. Nem vagyok ezzel másként én sem. Idén úgy gondoltam, hogy - mivel fényképezkedés volt az iskolánkban - egy képet csináltatok neki, amelynek szélére egy szép, sárga rózsa van téve díszítésként, s számítógéppel beleírva, hogy: "Sok szeretettel Édesanyák napjára!" Ezt adom majd neki, és a 2 nagymamámnak. Úgy gondoltam, hogy az Anyunak szánt képet beleragasztom egy piros kartonba, a szélére apró díszeket ragasztok, és ezt adom neki vasárnap, május elsején.

Mit gondoltok: ezen kívül mit adhatnék még neki? Meglepetésreggeli? (Ilyenben úgy sincs része, mert a szüleim elváltak, én pedig már régen csináltam neki ilyet.) Vagy micsoda? :-)


Köszönöm a válaszokat, és minden Édesanyának, Nagymamának és Dédmamának nagyon boldog anyák napját kívánok!


2011. ápr. 29. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tökéletes ajándék!!! Nem az ajándék értéke a fontos, hanem az, hogy szívből adod. A reggeli meg szerintem pláne nagyon jó ötlet! Mindent bele! És legyél egész nap anyukáddal!!

Én Anyukámnak idén sajnos már csak a sírjára vihetek virágot.

Remélem jól sikerül az Anyák napja nálatok! :)

2011. ápr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem aznap próbálj meg mindenben segíteni neki és amit egyedül is tudsz,azt vállald át helyette.

A reggeli szuper ötlet,ha tudsz ebédet is csinálhatnál,elmosogathatnál stb.

Én biztos örülnék neki.


egy anyuka

2011. ápr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az újabb ötleteket, és örülök, hogy tetszettek az enyémek is!

Kedves első válaszoló: nagyon sajnálom, hogy Édesanyád már nem lehet veled! :-(


Csak azért gondoltam, hogy adok neki még valamit, mert úgysem tudom kellőképpen megköszönni azt a sok törődést, szeretetet, megértést, segítséget, ápolást, amit tőle kaptam és kapok! Tudom, hogy ő olyan, hogy a legjobban egy nagy puszinak, egy ölelésnek, egy szál virágnak örül, és nem is várja el, hogy ajándékokkal halmozzam el, de annyira megérdemli...

2011. ápr. 29. 19:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg mutasd meg neki amiket itt írtál, tuti könnyekig hatódik majd!!!


:-)

2011. ápr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy! Pedig én csak azt írtam le, amit gondoltam, nem játszottam meg magam! :-)
2011. ápr. 30. 09:56
 6/8 anonim ***** válasza:

én kikerestem egy régi közös képünket,kis szerkesztés és rányomtattattam egy párnára. remélem örülni fog neki :)

14l

2011. ápr. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy nagyon boldog lesz (kedves Utolsó) ! Kellemes anyák napi készülődést kívánok ! :-)
2011. ápr. 30. 20:57
 8/8 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=zCulD28vw5Y

én a legutób írtam neki egy dalt, és előadtam neki. Ennyi volt, Jó sokat dolgoztam vele, de megérte. Maradandó.

2011. nov. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!