Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek az életemmel és...

Mit tegyek az életemmel és magammal, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

17/F

Az életem egy rakás romhalmaz! Alapból nagyon pesszimista vagyok, depressziós, ami a családom miatt van. Soha sem éreztem, hogy lenne egyáltalán családom. Nehezen barátkozom, nehezen mozdulok ki, úgy érzem az életemnek nem sok értelme. Sokan nem bírnak. A szüleim elválltak, nem túl jók az anyagi körülményeink sem.

Vannak álmaim céljaim, de unalmas, lapos az életem. Elzárkozom az emberektől, senki sem ismer igazán mélyen. Sőt suliban állandóan hülyéskedek, így nem is látják milyen szomorú és magányos vagyok itt belül!

Hogy változhatnék? Így csak eltöltök egy életet magamban. :s

Nem bízok senkiben és az életem így a romlásba megy. várom a tanácsokat, hogy ne herdáljam el az életem. sry picit hosszú


2012. aug. 10. 21:12
 1/3 anonim válasza:
én is így vagyok vele...a családommal az érzéseimmel..már ne haragudj de nem tudom én sem hogy hogy lehetne ezen változtatni.
2012. aug. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnálom :( nem jó,hogy más is szenved ezzel. de hátha vki tudja
2012. aug. 11. 15:42
 3/3 anonim ***** válasza:
mik az álmaid, céljaid? amúgy szerintem ahhoz, hogy ne érezd unalmasnak az életedet ki kéne mozdulnod, és többet kéne társaságban lenned. én akkor érzem unalmasnak a napjaimat, ha egész nap itthon döglök. 21L
2012. aug. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!