Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék ezen változtatni?

Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Ha valamelyik ismerősömnél jobb vagyok, pl. Egy barátnőmnél jobban írom meg a dogát el kezdem sajnálni, meg arra gondolok, hogy így az én eredményemnek semmi értelme.

Fordított helyzetben viszont nagy féltékenység jön rám, elszomorodok, hogy lehettem ilyen béna. Mit csináljak, nem akarok így maradni, mert mindkét esetben csak örlődök.

20l


2012. aug. 11. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
ha neked jobban sikerül valami mint másnak attól ne sajnálj senkiit. ha nem tanult pl egy dogára annyit mint te h olyan jó. legyen mint a tied akkor nincs miért sajnálni. és persze h van értelme ha jobb vagy. az a te munkád eredménye. . :)
2012. aug. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ne kezdd el sajnálni! Ilyen hozzáállással ha munkát keresel mindenki át fog gázolni rajtad, jobb most megtanulni! Ez nem azt jelenti hogy a képébe kell röhögnöd, akár vígasztalhatod is kicsit ha szomorú, de azért fogd fel hogy igenis sokat dolgoztál azért hogy jól sikerüljön, tehát ÖRÜLJ neki, ha ez nehéz az elején jutalmazd meg magad egy szép ruhával vagy egy semmittevős nappal vagy amit szeretsz! Fontos hogy érezd hogy a munkádnak meg van a gyümölcse, mert ha csak rossz érzéseket kelt benned a sikered egy idő után (nem tudatosan) de SEMMI sikert nem fogsz elérni
2012. aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!