Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan alakítsak ki vele...

Hogyan alakítsak ki vele barátságot? - félig önismereti a kérdés

Figyelt kérdés

Mostanában sokszor kicsit "magam alatt vagyok", nem találom a helyem. Van egy "barátom", akinek tényleg bármit el mernék mondani, mert megbízok benne, tudom hogy mindig számíthatok rá, csak éppen neki egy-két téma körül forog a világ, és gyaklag azon kívül mást nem lehet vele csinálni. Telefonon elég sokat beszélünk (napi szinten, van hogy többször is), de élőbe max 1-2 órát lehet vele hetente találkozni (azt is délután, mert este már vmiért nem akar elmenni otthonról -- 21 éves, szüleivel él) és nem sok progit lehet vele csinálni, téma sincs sok.

Van egy másik ismerősöm, akivel sokban hasonló a gondolkodásunk, hasonló dolgokat csinálunk, megbízhatónak tűnik. Nemrég el voltam vele bulizni és tényleg teljesen olyan volt a szitu mint a "nagy barátoknál", de ezek mellett meg tök messze állunk egymástól, két-három hetente találkozunk és ha nincs semmi extra fontos, nem is beszélünk egymással. A szépséghibája a dolognak, hogy kb. 50 km-re lakik és amikor találkozunk a párom is ott van és a párom barátnője, aki jóba van a sráccal meg velünk is és csak velünk tud eljutni hozzá.

Szóval, ha még tudja valaki követni, ezzel a sráccal úgy érzem, hogy ki lehetne alakítani igaz barátságot, csak azt nem tudom, hogyan kezdjem és hogy igazából ő benne lenne-e?! Tudtommal nincs olyan nagy barátja és azt tapasztaltam, hogy ha már elkezdődik valami(pl. egy beszélgetés vele), akkor utána már könnyű folytatni.


Ha valaki tud jó ötletet/tanácsot mondani, akkor szívesen hallgatom :), mert jó lenne, ha már kicsit helyre billenne az életem.


Mindketten 22/F


2012. aug. 11. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz vele beszélgetést, hívd el bulizni, sörörnzni ilyenek
2012. aug. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!