Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van egy lány akivel egy...

Van egy lány akivel egy időben nagyon jóba voltam, de azóta megromlott és most elviselhetetlen. Annyira erőszakos és érzéketlen. Amikor mondtam neki, hogy ezt a barátságot be kéne fejezni akkor szabályosan megfenyegetett. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden titkomat tudja, mert legjobb barátnők voltunk és ezzel zsarol, ha vége akkor mindenki megtudja.
2012. júl. 14. 20:14
 1/3 anonim válasza:
Akkor üdv a klubban. Velem is pontosan ugyan ez történ, csak engem nem fenyegetett meg, helyette elásott a többi barátomnál. Igazából én azt csináltam hogy teljesen kitöröltem az életemből. Ő is tudja a titkaimat, de én úgy gondolom hogy akinek tovább adja az vagy nem ismer és ezért érdektelen vagy pedig ha ismerem és kiderül hogy visszaél a titkokkal akkor ő sem számít többé barátnak! Összefoglalva a legtöbb amit tehetsz az az hogy abszolút elhatárolódsz tőle minden téren! Remélem tudtam segíteni!:)
2012. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Üdvözletem a klubtársaknak! Nálam is hasonló dolog fordult elő, csak itt én bele voltam esve a lányba, és cserébe 9 évig kihasznált. Ahogy én oldottam meg:

Szépen lassan eltávolodtam tőle. Egyre kevesebb tali, majd ha alkalmas rá az idő, felejtsd el.


De szerintem inkább próbáld meg megmenteni Őt is, és a barátságotokat is! Próbálj meg vele beszélni, hogy miért lett ilyen, és hogy tudsz-e neki segíteni valahogy. A lényeg, hogy azt érezze, te segíteni akarsz neki. Csak úgy nem lesz senki ilyen a másikkal.

2012. júl. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Terjessz róla te is valamit. Az sem baj ha nem igaz.

Vagy másold le a közösségi profilját és a nevében fenyegess meg néhány nehézfiút vagy a barátait! :)

2013. dec. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!