Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivan, hogyha mártúl mentünk...

Mivan, hogyha mártúl mentünk az életnek egyes szakaszain és már csak segíteni szeretnék? Egy világmegváltó segítséget szeretnék okozni, hogy emlékezzenek rám és megújuljon és ne lejebb hanem egyre feljebb kerekedjen a bolygónk?!

Figyelt kérdés
Üdv. A nevem Viktor és egy érdekes kis kérdést tennék fel, hogy amikor már túl ment az ember a barátok szükségén amikor már kipróbálta a drogokat(cigi,alkohol,fű) és már azokon is túl lépett amikor már a zenei világot is megjárta és a szerelem sem okoz boldogságot és leginkább csak az embereket a világot szeretném megváltani, hogy ne a kapzsiságra hazugságra épüljön, hogy ne kelljen az embereknek egymást bebörtönöznie, mert nem lenne miért, hogy nelegyenek faji megkülönböztetések és ne egy papírdarab mennyisége emelje feljebb az embert, hogy az emberek egyenlőek legyenek és mindenki az észben és értelmeben higgyen ne midnenféle istenekben, milenne, ha egyszer az ember nem magára öszpontosítana és egy képzeletbeli lénytől kérne tanácsot. Meglehet még állítani a világ elpusztítását? Nem azt mondom rengeteg gyönyörű dolog van de abból lenne több és ne a kabzsi emberek vágyaira épüljön fel minden. Meg lehet ezt tenni? Vagy csak én hiszek ebben, hogy nem egy irodában rohadok meg és addig meg nem tanulom magam tompára? Valaki valami tanácsot ez már elképzelhetetlen?

2012. aug. 11. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Szia! :)


Sajnos mindig is lesznek ilyenek. Én is éreztem már ezt. Felébreszteni az embereket, hogy: HAHO! De az emberek mind elvakultak be vannak csapva. Föleg az Amerikaiak ezzel a sok fogyasztással, és sztárolással. De nem csak Nyugaton, de nem ám! Ha valaki azt hiszi, hogy nem vágták át, téved mindenki be.szopja a hülyeséget. Az emberek félnek. Félnek, lusták, kényelmesek! A kormány meg azt mondja: Menj csak h.ülye majd mi cselekszünk amig tévézel. Nagyon zavaro. Tapasztalom, hogy sok a hülye ember. Sajnos...már igy 14 éves fejjel nagyon idegölönek találom a helyzetet. :/


14/L

2012. aug. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszod! Igen és undorító, hogy hová süllyedtünk/süllyedünk, de lehet még lejebb sajnos:/
2012. aug. 12. 00:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Még 1. vagyok sajnos a világ eléggé korrupt. Ha valaki megtudná, hogy felvilágositanád a népet, talán hideg vérrel megölnének. Na jo kicsit tán durván fogalmaztam, de az emberek hülyék tisztelet a kivltelnek
2012. aug. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bizony, a kiközösítés az menne, mivel nem elég intelligensek, hogy felfogják ezért biztos hülyeség úgyhogy minek figyeljenek.
2012. aug. 12. 00:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Tudod, az igazat megvallva, én örülök ennek a kérdésnek, mert azt hittem, hogy csak én meg az apukám vagyunk ezzel a szemlélettel. De szerintem el jön az az idö, mikor majd talán nagyot nézünk, hogy: jé háboru van! Olyan 20-30 évre várhato, a következö nagyobb össze csapás. Meg ami kiakaszt, az a World Trade Centeres eset. Bush tehet az egészröl. Tudom, multkor néztem egy dokumentum filmet, és az egész storyban benne volt még Bush drága öccse is, aki a WTC biztonsági rendszere ért volt felelös. Csunyán átvágtak mindenkit. Tuti, hogy százak vannak a dologban. Csak egy jo ürügy volt a háborura
2012. aug. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szörnyű hol tartunk már, és így igazat megvallva nekem is 2 barátommal tudok erről elbeszélgetni egy 200 ember közül. Hihetetlen miket csinálunk magunkal, hogy jobb legyen, de végülis csak rosszat teszünk.
2012. aug. 12. 00:20
 7/10 anonim válasza:
70%

Hé fiatalok azért ne ilyen borúsan,mert pont ez a célja "ennek" a világnak amiről beszélünk.

Az ember belefásul a körülötte lévő negatív hullámokba, de ezeket pont az olyan emberek keltik akik ellen tenni akartok nem szabad teret engedni nekik ,vidáman és hűek lenni önmagunkhoz köpködés nélkül!

Szép éjszakát

2012. aug. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kamira: Örülök, hogy ide is írtál, nagyon hálás vagoyk és most is csak igazad van, de azért néha észre kel lvenni, mik történnek nem szabad belebonyolódni, de azért egy kicsit nem árt meg átgondolni, hogy már megint hülye volt az ember. Köszönöm sézpen az eddigi válaszokat is és további szép napot!
2012. aug. 13. 09:41
 9/10 A kérdező kommentje:

Sajnos, most megnéztem néhány dolgot (filmek,könyvek) amik eléggé elkeserítettek és menthetetlenné tették a világomat...Filmként megnéztem először is a Schindler listáját, Amerikai história x-et, átnevelőtábort, requiem egy álomért, 12 dühös ember, a hullám, kísérlet, vanilia égbolt, harcosok klubja, néhány horrort is, hogy tudjam az ember mennyire élvezi a félelmet és még sok mást mellékesen olvastam Joseph Konyról, Hitlerről, Sztálinról, kínát átturkáltam picit, mert a katonaságuk félelmetes robotolás és még sok más emberi dolgot ami lehidalt, hogy mégis hová, hogy fajultunk ,nagyából már cask anynit tudok mondani, hogy az embereket átlagba már mutánsok, szörnyekké sorolom sajnálom, hogy elkezdtem gondolkodni dolgokon ami megújítaná a világot, kár volt...lehetetlen elindultun kegy felé és sajnos átváltottam, hogy az újvilágot szeretném látni és érezni, mert ez már csak rosszabb és rosszabb lesz.

Elkezdem úgy élni az életem, hogy már csak néha gondolok erre és csak a minennapos vágyaimat elégítem ki (cigi, kávé, fogmosás, fürdés, gépezés, haverok, tanulás),így egyszerűbb elsz minden nekem is másoknak is, hogy nem foglalkoznak ezzel ugyan is így kell...leírok valamit, belegondolsz picit majd rájössz hülyeség elképzelhetetlennek nevezed, közbe hogyha nekem sikerült akkor másnak is megy és hogyha másnak is megy akkor kerülhetünk feljebb is, de amég az ember állat módján viselkedik nem fog menni.

2012. aug. 18. 01:04
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es írás: együttérzek, egyetértek. Saját igényeim kielégítéseihez jutottam vissza én is. A legtöbb ember oktondi, hajtja a semmit és rinyál - ez a tudományuk.
2013. jan. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!