Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt eddigi életetek...

Mi volt eddigi életetek legfélelmetesebb eseménye?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Az, amikor felraktad ezt a kérdést. XD
2012. aug. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mikor Kiszel Tündét hallottam énekelni.
2012. aug. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom feltűnt-e, de ez nem a humor kategória...
2012. aug. 12. 21:39
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem is humornak szántam.Hallgasd meg,és megérted.
2012. aug. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én inkább fájdalmasnak nevezném, nem félelmetesnek.
2012. aug. 12. 22:12
 6/12 anonim ***** válasza:

Amikor kicsi voltam,6-7 éves,egy pillanatra egyedül maradtam egy vendéglő udvarában mert a szüleim előtt jöttem ki,de még beszélgettek és csak 1-2 percre utána jöttek ki. Igen ám de azalatt az egy két perc alatt valahonnan megjelent egy kutya,egy labrador de egy elég nagy.Felém futott és én akkor még olyan kicsi voltam hogy azt hittem meg fog támadni és széttép.Sírva futottam el hogy segítség !!! de komolyan azt hittem hogy bántani fog.Utána kijöttek a szüleim és utánam futott apám hogy mi a jó eget csinálok :D ez az ismerősük kutyája és barátságos.


hát akkoriban engem ez nagyon megijesztett.


Amikor meg 14 éves voltam a sötétben jöttem haza és a lépcsőházunk bejáratánál 2 cigány ült.Na ott azt hittem hogy megint végem van.Beszóltak ezt azt de gondolom be voltak rúgva vagy valami és nem bántottak végül.Gyorsan bementem.

2012. aug. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Vörösiszap áradás Devecserben. Amikor átszakadt a gát akkor nem voltam ott hanem kollégiumban voltam. Csak az áradás után 2 nappal lehetett odamenni a házunkhoz. Ott voltunk pakolódtunk. Mindenhol katonai rendőrségi mentő tűzoltó állatmentő járművek mentek. De a levegőben is... Egész nap folyamatos volt a helikopter és repölőzaj. Na és akkor gumicsizmában benn voltam az iszapban amiről azt se tudtuk hogy sugárzik-e, hogy belélegezve milyen betegségeket okoz.

Ekkor eljött Orbán Viktor Kolontárra, de Devecserbe már nem pedig csak pár km. Nos ekkor elég sok ember azt hitte (köztük nekem is eszembe jutott) hogy Viktornak adták a fülest, hogy a saját érdekében húzzon el onnan mert "át fog szakadni a másik kazetta is, vagy hogy sugárzik az a sz@r".

Ott eléggé meg voltam ijedve. DE! Milyen lehetett annak aki ott volt az áradáskor és érezte hogy az az anyag amiről azt se tudja hogy mi az elkezdte marni a lábát derekát. Vagy amikor a nem találta a hozzátartozóját, de már tudvalévő volt, hogy vannak halottak is...

Vagy amikor a kórházban megmondták hogy ez a maró anyag lúg, ami sokkal durvább és hosszabb ideig mar mint a sav és lemegy a csontokig is.



[link]

A kutyám amikor már lemosták róla az iszapot és éppen ápolják. 2 napot volt a helyszínen mire beengedtek minket hogy megkeressük. Egy iszapos deszkán állt, és a fekete labrador vörös színű volt. A lábai 2x-re voltak dagadva és hatalmas véres sebek voltak rajta egészen a hasa aljáig. Remegett, nem tudott lépni. Ölben kellett vinni.

A Rex Alapítvány gondozta 8 hónapig, mire újra magunkhoz tudtuk venni.

2012. aug. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ez nagyon szomorú :(

Elhiszem, hogy féltél. Én is itt a környéken lakom, de erre nem jött iszap hálistennek.


Egyébként talán 13 voltam, amikor a társaságból, akikkel voltam egy 8 éves kiscsajjal bementünk a hullámfürdőbe. Egy darabig jó volt, csak akkor beljebb sodródtunk és jöttek az egyre nagyobb hullámok. Nem tudok túl jól úszni és véletlenül lenyeltem egy csomó vizet, elkezdtem fulladozni, miközben a kis barátnőmet elnyelte az embertömeg. Aztán valaki megfogott és kijjebb lökdösött, nem sok hiányzott hozzá, hogy elájuljak. A kislány meg közben a legmélyebb vízben volt és dobálták a hullámok. Nagyon féltem, hogy valami baja esik.

Mire végetért a hullámzás mindketten szerencsésen kikeveredtünk, én halálosan megkönnyebbülve, ő meg vigyorogva. Neki tetszett :)

Még van több is, majd ha lesz még időm, írok.

2012. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Pár éve mikor építkeztünk, volt egy hosszú árok az udvaron, amiből kiállt egy régo csap csonkja. Én az árok mellett sétáltam de amikor a csonkhoz értem megcsúsztam és ráhasaltam. A vasdarab a hasam oldalába fúródott...

A balesetin azt mondták, ha gyengébb a hasfalam, átszúr.

2012. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Amikor 8 éves voltam, az osztállyal mentünk kirándulni, nem emlékszem hova, de egy várat néztünk meg. És én valahogy elkeveredtem az osztályomtól, akik időközben elindultak a várból vissza a buszhoz. Aztán kerestem ott valakit, hogy megmutassa a kijáratot, és megkerestem a többieket.

Csak azt furcsállom, hogy amikor elindultak a várból vissza a buszhoz, miért nem tűnt fel a tanárnak vagy a kisérőknek, hogy hiányzik valaki?

2012. aug. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!