Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi volt eddigi életetek...

SándorCynthia kérdése:

Mi volt eddigi életetek legfélelmetesebb dolga?

Figyelt kérdés
csak azért kérdem mert kíváncsi vok. nekem ez volt az eddigi legfélelmetesebb:éppen rémtörténeteket olvastam és közben hallottam valamilyen hangot.
2010. dec. 7. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
34%

Nekem az volt mikor elszívtam az agyamat már és alig tudtunk átmenni a zebrán.

Kóvályogtunk meg minden erre elindultak a kocsik azthittük elkennek minket mint a vajat ;)

18/F

2010. dec. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%
nekem: ájulás 0.5 méterrel egy lefelé vezető hosszú lépcsősor előtt- csak egy lépés és végem, aztán karambol busszal- pont ahol én ültem oda érkezett az autó,mosogatásnál leesett a kés a polcról-majdnem a szívembe , de beleállt a padlóba, alig bírtam kihúzni, majdnem elütött a zebrán az autó- nekem volt zöldem, az autós pedig karambolozott- nem miattam!
2010. dec. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
34%
Amikor a darázs mászkált az ujjaimon. Amikor pofára ejtett a barátnőm, és elájultam. Amikor terhes lettem de már asszony voltam. Amikor a férjemnek barátnője lett és tudtam nincs vissza út.
2010. dec. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!